BREZ TOČK IZ BREŽIC

Vissza a: ÉRTESÍTÉSEK Vissza a: ÉRTESÍTÉSEK
ČETRTFINALE POKALA PIVOVARNA UNION

REZULTAT TEKME:  0:1

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
18 Bence Szabó
21 Žiga Živko K
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
99 Vedran Vinko
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
9 Jaka Bizjak
11 Dominik Drk
13 Kevin Körmendi
37 Mihael Rebernik
Olimpija Ljubljana
41 Nejc Vidmar K V
2 Vitalijs Maksimenko
4 Denis Šme
7 Radivoj Bosić
8 Nino Pungaršek
16 Gal Kurež
20 Eric Boakye
25 Svit Sešlar
37 Enrik Ostrc
48 Jan Andrejašič
79 Žan Baskera
Rezervni igralci
1 Žiga Frelih V
18 Andres Vombergar
27 Ognjen Bakić
62 Michael Pavlović
77 Đorđe Ivanović
88 Uroš Korun
99 Stefan Petrović
Trener
Dejan Dončič
Trener
Goran Stanković
Sodnik
Slavko Vinčić

 

Zadetki
Andres Vombergar 0 : 1 111′

 

Dogodki
Enrik Ostrc 33′
Rok Pirtovšek 44′
Menjava Vombergar /  Kurež 46′
Menjava Bakić /  Sešlar 46′
Menjava Ivanović /  Baskera 46′
Nermin Haljeta 60′
Menjava Bizjak /  Ubochioma 62′
Andres Vombergar 65′
Eric Boakye 81′
Menjava Rebernik /  Vinko 84′
Žiga Frelih 84′
Menjava Pavlović /  Andrejašič 91′
Menjava Korun /  Pungaršek 91′
Menjava Körmendi /  Bolla 91′
Tim Židan 93′
Radivoj Bosić 93′
Đorđe Ivanović 97′
Menjava Petrović /  Ostrc 106′
Kevin Körmendi 109′
Stefan Petrović 121′

 

12. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak K
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
18 Bence Szabó
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Bruno Šimunković
92 Jan Plej
99 Vedran Vinko
NK Rudar Velenje
13 Matej Radan V
4 David Kašnik K
5 Kristijan Barič
7 Denis Tubić
9 Milos Jovicic
10 Leon Črnčič
11 Nace Koprivnik
17 Adel Halilović
19 Mateo Panadić
25 Gašper Hrovat
28 Sandro Jovanović
Rezervni igralci
22 Kristijan Sekulić V
2 Gašper Jovan
15 Tim Turinek
18 Pavel Vižintin
21 Tom Žurga
30 Amadej Vošnjak
39 Dem Pljava
Trener
Dejan Dončič
Trener
Almir Sulejmanović
Sodnik
Bojan Tkalčič
Zadetki
Gašper Hrovat 0 : 1 44′
Stjepan Oštrek (11m) 1 : 1 78′
Tom Žurga 1 : 2 92′
Dogodki
Milos Jovicic 46′
Gašper Hrovat 57′
Menjava Žurga /  Črnčič 63′
Adel Halilović 64′
Menjava Vinko /  Haljeta 65′
David Kašnik 65′
Menjava Vošnjak /  Panadić 74′
Rok Pirtovšek 82′
Menjava Drk /  Szabó 85′
Menjava Turinek /  Barič 88′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke

X