11.krog 2SNL Kalcer Radomlje – NK Nafta 1903

Vissza a: ÉRTESÍTÉSEK

Tekma 11.kroga 2SNL se je na razmočenem terenu stadiona v Radomljah kljub lepemu vremenu za našo ekipo turobno končala z  rezultatom 3:1. V prvem polčasu je gostitelj NK Radomlje že po 5. minutah povedel z 1:0. Glavnina dogajanja se je odvijala pred našim golom, kjer je nasprotnik neumorno preizkušal odlične reakcije vratarja Raduhe. Po več zapravljenih možnostih se je polčas zaključil z drugim golom nasprotnika  (23.minuta) in končnim rezultatom prvega dela igre 2:0. V drugem polčasu se je naše moštvo razigralo in stopilo v odločnejši proti napad vendar jim je z obilico smole (strel v prečko Ubochiome Meshacka in akrobacije vratarja Davida Šugića na črti gola) uspelo zadati samo 1 zadetek Jake Bizjaka v 72 minuti. Slab začetek in precej zamujenih priložnosti je na koncu izkoristil še Žan Nikolič in v sodnikovem dodatku dosegel končni rezultat 3:1 za Kalcer Radomlje. Igra je bila športna in brez odvečnih grobosti z obeh strani.

Na tekmi smo pogrešali odličnega Stjepana Oštreka, ki je zaradi bolezni moral ostati doma.

Tekma se je v skladu s situacijo, ki jo diktira zaščita in omejevanje pred okužbo z virusom  odigrala pred prazmimi tribunami. Televizijski prenos, ki smo ga spremljali preko Sportkanala 2 pa je s komentatorskega mesta napačno objavil našega edinega strelca kot Nermina Haljeto namesto Jake Bizjaka.