ČLANSKA EKIPA 2020/21

ODIGRANE TEKME 2.SNL SEZONA 2020/2021

  • 22. KROG 2.SNL 2020-2021
    22. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 21. KROG 2.SNL 2020-2021
    21. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 20. KROG 2.SNL 2020-2021
    20. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 19. KROG 2.SNL 2020-2021
    19. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 18. KROG 2.SNL 2020-2021
    18. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 17. KROG 2.SNL 2020-2021
    17. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 16. KROG 2.SNL 2020-2021
    16. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 15. KROG 2.SNL 2020-2021
    15. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 14. KROG 2.SNL 2020-2021
    14. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 12. KROG 2.SNL 2020-2021
    12. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 13. KROG 2.SNL 2020-2021
    13. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 11. KROG 2.SNL 2020-2021
    11. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 10. KROG 2.SNL 2020-2021
    10. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 9. KROG 2.SNL 2020-2021
    9. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 8. KROG 2.SNL 2020-2021
    8. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 7. KROG 2.SNL 2020-2021
    7. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 6. KROG 2.SNL 2020-2021
    6. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 5. KROG 2.SNL 2020-2021
    5. KROG 2.SNL 2020-2021
  • 4. KROG 2SNL 2020-2021
    4. KROG 2SNL 2020-2021
  • 3. KROG 2SNL 2020-2021
    3. KROG 2SNL 2020-2021
  • 2. KROG 2SNL 2020-2021
    2. KROG 2SNL 2020-2021
  • 1. KROG 2SNL 2020-2021
    1. KROG 2SNL 2020-2021
22. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:2

Rudar Velenje
13 Matej Radan V
2 Gašper Jovan  
4 David Kašnik K
5 Kristijan Barič  
8 Adam Vošnjak  
10 Leon Črnčič  
11 Nace Koprivnik  
19 Mateo Panadić  
21 Tom Žurga  
23 Jaka Bokšan  
27 Alan Hočevar  

Rezervni igralci

1 Nikola Daničić V
9 Milos Jovicic  
15 Tim Turinek  
25 Gašper Hrovat  
34 Alen Martinovič  
39 Dem Pljava  
45 Matej Šošterič  
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek  
4 Gergő Bolla  
8 Nermin Haljeta  
9 Jaka Bizjak  
10 Stjepan Oštrek  
11 Dominik Drk  
21 Žiga Živko K
37 Mihael Rebernik  
50 Tadej Pirtovšek  
88 Tim Židan  

Rezervni igralci

22 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič  
7 Lucian Pozsgai  
13 Kevin Körmendi  
95 Dániel Fekete  
99 Vedran Vinko  
Trener
Almir Sulejmanović
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
David Šmajc

 

Zadetki
David Kašnik (11m) 1 : 0 14′
Rok Pirtovšek 1 : 1 70′
Rok Pirtovšek 1 : 2 74′

 

Dogodki
Adam Vošnjak 9′
Kristijan Barič 26′
Menjava Hrovat /  Črnčič 46′
Mihael Rebernik 49′
Menjava Vinko /  Bizjak 59′
Menjava Pljava /  Jovan 60′
Nermin Haljeta 61′
Jaka Bizjak 79′
Žiga Živko 79′
Rok Pirtovšek 81′
Menjava Jovicic /  Žurga 87′
Mateo Panadić 87′
Menjava Pozsgai /  Oštrek 90′
Menjava Fekete /  Haljeta 92′
21. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  6:1

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek  
4 Gergő Bolla  
8 Nermin Haljeta  
9 Jaka Bizjak  
10 Stjepan Oštrek  
18 Bence Szabó  
21 Žiga Živko K
37 Mihael Rebernik  
50 Tadej Pirtovšek  
88 Tim Židan  

Rezervni igralci

22 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič  
7 Lucian Pozsgai  
11 Dominik Drk  
13 Kevin Körmendi  
95 Dániel Fekete  
99 Vedran Vinko  
Vitanest Bilje
22 Matija Radikon V
4 Aljaž Tavčar  
5 Luka Batič K
7 Danijel Šturm  
17 Tin Matić  
19 Kevin Humar  
20 Abel Marc  
21 Nik Jermol  
27 Romario Cekaj  
33 Franci Perko  
37 Marko Rojc  

Rezervni igralci

1 Uroš Vuk V
2 Žiga Peršič  
3 Luka Polanc  
13 Kosovar Basholli  
18 Matic Sever  
28 Matija Pušnar  
Trener
Dejan Dončič
Trener
Marin Mikac
Sodnik
Bojan Tkalčič

 

Zadetki
Mihael Rebernik 1 : 0 15′
Nermin Haljeta 2 : 0 29′
Nermin Haljeta 3 : 0 44′
Jaka Bizjak 4 : 0 58′
Tin Matić 4 : 1 66′
Vedran Vinko 5 : 1 69′
Stjepan Oštrek 6 : 1 89′

 

Dogodki
Menjava Peršič /  Perko 46′
Menjava Pušnar /  Cekaj 46′
Menjava Drk /  Živko 46′
Menjava Vinko /  Bizjak 63′
Menjava Pozsgai /  Rebernik 63′
Menjava Basholli /  Matić 67′
Menjava Sever /  Jermol 72′
Menjava Polanc /  Marc 72′
Menjava Körmendi /  Bolla 76′
Menjava Magdič /  Szabó 76′
20. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  0:1

Triglav Kranj
25 Rok Vodišek V
3 Luka Brkić K
9 Mark Čeh  
10 Adam Jakupovič  
11 Qendrim Hasanaj  
18 Albin Ahmetaj  
19 Luka Vuković  
21 Matic Kopač  
30 Momir Bojić  
70 Tim Matič  
78 Aleks Zlatkov  

Rezervni igralci

54 Luka Čadež V
8 Nejc Skok Jekovec  
14 Ibrahim Arafat Mensah  
16 Gašper Udovič  
20 Žan Bunić  
55 Bine Kovačič  
90 Kristian Dakič  
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek  
4 Gergő Bolla  
8 Nermin Haljeta  
9 Jaka Bizjak  
10 Stjepan Oštrek  
11 Dominik Drk  
18 Bence Szabó  
21 Žiga Živko K
37 Mihael Rebernik  
99 Vedran Vinko  

Rezervni igralci

22 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič  
7 Lucian Pozsgai  
13 Kevin Körmendi  
50 Tadej Pirtovšek  
95 Dániel Fekete  
Trener
Boštjan Miklič
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Dejan Vivod

 

Zadetki
Stjepan Oštrek (11m) 0 : 1 90′

 

Dogodki
Momir Bojić 20′
Aleks Zlatkov 31′
Menjava Mensah /  Ahmetaj 55′
Menjava Skok Jekovec /  Bojić 74′
Menjava Dakič /  Hasanaj 74′
Mark Čeh 83′
Menjava Pozsgai /  Vinko 84′
Menjava Udovič /  Jakupovič 89′
Menjava Bunić /  Kopač 89′
Gergő Bolla 92′
Gašper Udovič 93′
19. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:0

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
8 Nermin Haljeta  
9 Jaka Bizjak  
10 Stjepan Oštrek  
11 Dominik Drk  
13 Kevin Körmendi  
18 Bence Szabó  
21 Žiga Živko K
50 Tadej Pirtovšek  
88 Tim Židan  
99 Vedran Vinko  

Rezervni igralci

22 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič  
7 Lucian Pozsgai  
37 Mihael Rebernik  
95 Dániel Fekete  
Kalcer Radomlje
1 David Šugić V
2 Zvonimir Blaić  
4 Gal Primc  
5 Rok Jazbec K
6 Mark Zabukovnik  
8 Sandi Nuhanović  
13 Jaka Ihbeisheh  
16 Žan Nikolić  
29 Luka Guček  
44 Vilibald Vuco  
71 Andrej Pogačar  

Rezervni igralci

22 Lenart Cerar V
3 Gašper Petek  
7 Oliver Kregar  
9 Senad Jarović  
15 Anže Pišek  
19 Robi Jakovljević  
21 Gašper Trdin  
Trener
Dejan Dončič
Trener
Rok Hanžič
Sodnik
Darjan Kovačič

 

Zadetki
Stjepan Oštrek (11m) 1 : 0 62′

 

Dogodki
Menjava Pišek /  Nuhanović 41′
Tadej Pirtovšek 48′
Nermin Haljeta 51′
Vilibald Vuco 53′
Rok Jazbec 66′
Menjava Kregar /  Primc 67′
Kevin Körmendi 76′
Menjava Jarović /  Pogačar 77′
Menjava Trdin /  Vuco 77′
Menjava Rebernik /  Vinko 79′
Tim Židan 83′
Menjava Pozsgai /  Körmendi 92′
18. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:1

Roltek Dob
12 Gašper Tratnik V
2 Žiga Avbelj  
8 Albert Račić K
9 Kristijan Šipek  
11 Nejc Levec  
18 Jošt Pišek  
19 Denis Petrovič  
20 Matevž Femec  
21 Dino Zenković  
23 Žiga Dajčman  
58 Jaka Kasnik  

Rezervni igralci

13 Lucas Erjavšek V
10 Simon Gregorin  
14 Jan Cerar  
15 Maks Pogačar  
22 Gregor Piškur  
25 Nik Makovec  
29 Anže Sojer  
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek  
4 Gergő Bolla  
8 Nermin Haljeta  
9 Jaka Bizjak  
10 Stjepan Oštrek  
11 Dominik Drk  
21 Žiga Živko K
37 Mihael Rebernik  
50 Tadej Pirtovšek  
99 Vedran Vinko  

Rezervni igralci

12 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič  
7 Lucian Pozsgai  
13 Kevin Körmendi  
18 Bence Szabó  
95 Dániel Fekete  
Trener
Jernej Javornik
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Dragoslav Perić

 

Zadetki
Kristijan Šipek (11m) 1 : 0 69′
Vedran Vinko 1 : 1 73′

 

Dogodki
Vedran Vinko 58′
Menjava Szabó /  Drk 61′
Menjava Gregorin /  Zenković 67′
Gergő Bolla 68′
Albert Račić 74′
Rok Pirtovšek 74′
Menjava Sojer /  Petrovič 84′
Menjava Pozsgai /  Vinko 86′
Matevž Femec 90′
17. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:0

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek  
4 Gergő Bolla  
9 Jaka Bizjak  
11 Dominik Drk  
18 Bence Szabó  
21 Žiga Živko K
37 Mihael Rebernik  
50 Tadej Pirtovšek  
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma  
88 Tim Židan  

Rezervni igralci

12 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič  
7 Lucian Pozsgai  
8 Nermin Haljeta  
10 Stjepan Oštrek  
13 Kevin Körmendi  
99 Vedran Vinko  
Krka
31 Denis Pintol V
5 Marko Bedek  
8 Marko Dušak K
9 Marko Brekalo  
16 Lovro Vrandečič  
18 Matic Marcius  
20 Marko Huč  
23 Luka Kambič  
27 Madikaba Doumbia  
28 Kaheem Anthony Parris  
44 Luka Vešner Tičić  

Rezervni igralci

22 Ivan Razum V
14 Ivan Brekalo  
21 Tian Pantelić  
24 Darko Hrka  
25 Anis Jašaragič  
33 Luka Jakopović  
55 Ognjen Bubnjević  
Trener
Dejan Dončič
Trener
Zoran Zeljković
Sodnik
Denis Halilović

 

Zadetki
Dominik Drk 1 : 0 20′

 

Dogodki
Menjava Haljeta /  Ubochioma 59′
Menjava Oštrek  /  Szabó 59′
Tim Židan 60′
Menjava Jašaragič /  Marcius 62′
Menjava Pantelić /  Huč 62′
Madikaba Doumbia 66′
Kaheem Anthony Parris 67′
Tadej Pirtovšek 67′
Anis Jašaragič 73′
Menjava Brekalo /  Parris 76′
Menjava Hrka /  Doumbia 84′
Menjava Vinko /  Drk 84′
Tim Židan 89′
Luka Kambič 90′
16. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  3:1

Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
2 Blaž Urh  
5 Žan Luka Kocjančič  
7 Berat Beciri  
10 Tin Martić  
11 Gaber Petric  
20 Agon Pajaziti  
22 David Božič  
24 Filip Sivonjić  
25 Marko Felja K
93 David Škrbec  

Rezervni igralci

30 Vid Goričar V
4 Andraž Kerič  
8 Žiga Jurečič  
15 Andraž Lipec  
21 Matej Mirkac  
23 Matic Predanič  
39 Gaber Vizlar  
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek  
4 Gergő Bolla  
8 Nermin Haljeta  
9 Jaka Bizjak  
10 Stjepan Oštrek  
13 Kevin Körmendi  
18 Bence Szabó  
21 Žiga Živko K
37 Mihael Rebernik  
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma  

Rezervni igralci

12 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič  
7 Lucian Pozsgai  
50 Tadej Pirtovšek  
88 Tim Židan  
95 Dániel Fekete  
99 Vedran Vinko  
Trener
 
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Blaž Kos

 

Zadetki
Gaber Petric 1 : 0 3′
Berat Beciri 2 : 0 10′
Nermin Haljeta 2 : 1 15′
Tin Martić 3 : 1 65′

 

Dogodki
David Božič 25′
David Škrbec 31′
Tin Martić 46′
Stjepan Oštrek 58′
Menjava Vinko /  Ubochioma 67′
Menjava Židan /  Körmendi 67′
Menjava Predanič /  Pajaziti 68′
Menjava Jurečič /  Božič 72′
Menjava Pozsgai /  Pirtovšek 82′
Menjava Vizlar /  Beciri 91′
15. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  4:5

Drava Ptuj
13 Marko Klasinc V
5 Drilon Kryeziu  
6 Amir Kahrimanović  
7 Marko Brest  
8 Temitope Samuel Nelson  
9 Antonio Đurić  
10 Anton Rogina K
18 Simon Rogina  
22 Leon Martinčević  
47 Ivo Antonio Kralj  
55 Luka Lovenjak  
Rezervni igralci
1 Anej Milić V
2 Fran Šlamberger  
4 Niko Drevenšek  
14 Nik Erhatič  
17 Jure Pihler  
20 Ivan Patta  
36 Alessio Capitelli  
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek  
4 Gergő Bolla  
8 Nermin Haljeta  
9 Jaka Bizjak  
10 Stjepan Oštrek  
13 Kevin Körmendi  
18 Bence Szabó  
21 Žiga Živko K
37 Mihael Rebernik  
99 Vedran Vinko  
Rezervni igralci
22 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič  
7 Lucian Pozsgai  
50 Tadej Pirtovšek  
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma  
88 Tim Židan  
95 Dániel Fekete  
Trener
Andrej Kvas
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Denis Halilović

 

Zadetki
Gergő Bolla (ag) 1 : 0 9′
Amir Kahrimanović 2 : 0 12′
Bence Szabó 2 : 1 37′
Antonio Đurić 3 : 1 55′
Žiga Živko 3 : 2 57′
Stjepan Oštrek (11m) 3 : 3 60′
Nermin Haljeta 3 : 4 72′
Amir Kahrimanović 4 : 4 82′
Stjepan Oštrek 4 : 5 90′

 

Dogodki
Anton Rogina 30′
Gergő Bolla 31′
Jaka Bizjak 35′
Menjava Capitelli /  Lovenjak 46′
Menjava Ubochioma /  Vinko 46′
Menjava Židan /  Körmendi 46′
Amir Kahrimanović 69′
Menjava Šlamberger /  Rogina 70′
Menjava Erhatič /  Rogina 77′
Menjava Pozsgai /  Bizjak 92′
14. KROG 2.SNL 2020-2021
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek  
4 Gergő Bolla  
8 Nermin Haljeta  
9 Jaka Bizjak K
11 Dominik Drk  
18 Bence Szabó  
50 Tadej Pirtovšek  
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma  
88 Tim Židan  
99 Vedran Vinko  

Rezervni igralci

12 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič  
7 Lucian Pozsgai  
10 Stjepan Oštrek  
13 Kevin Körmendi  
25 Bruno Šimunković  
92 Jan Plej  
Brda
1 Kristian Petrovčič V
5 Miha Dobnikar  
6 Alexander Stožinič  
7 Gal Schweiger  
8 Kevin Bric  
11 Rok Bužinel K
15 Nik Bučinel  
19 Aldin Karabegović  
20 Matteo Battaino  
21 Jure Bužinel  
24 Tim Vodeb  

Rezervni igralci

12 Anže Nabergoj V
3 Žiga Kodermac  
16 Marko Lukić  
17 Andraž Medvešček  
22 Jaka Bužinel  
Trener
Dejan Dončič
Trener
Dušan Jerončič
Sodnik
David Šmajc

 

Zadetki
Meshack Izuchukwu Ubochioma (11m) 1 : 0 14′
Rok Pirtovšek 2 : 0 50′
Nermin Haljeta 3 : 0 56′
Vedran Vinko 4 : 0 84′

 

Dogodki
Aldin Karabegović 19′
Tim Židan 38′
Menjava Pozsgai /  Bizjak 63′
Menjava Oštrek  /  Ubochioma 63′
Dominik Drk 64′
Menjava Bužinel /  Stožinič 69′
Gergő Bolla 74′
Menjava Šimunković /  Haljeta 79′
Menjava Magdič /  Drk 79′
Menjava Lukić /  Vodeb 83′
Menjava Körmendi /  Židan 83′
12. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak K
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
18 Bence Szabó
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Bruno Šimunković
92 Jan Plej
99 Vedran Vinko
NK Rudar Velenje
13 Matej Radan V
4 David Kašnik K
5 Kristijan Barič
7 Denis Tubić
9 Milos Jovicic
10 Leon Črnčič
11 Nace Koprivnik
17 Adel Halilović
19 Mateo Panadić
25 Gašper Hrovat
28 Sandro Jovanović
Rezervni igralci
22 Kristijan Sekulić V
2 Gašper Jovan
15 Tim Turinek
18 Pavel Vižintin
21 Tom Žurga
30 Amadej Vošnjak
39 Dem Pljava
Trener
Dejan Dončič
Trener
Almir Sulejmanović
Sodnik
Bojan Tkalčič
Zadetki
Gašper Hrovat 0 : 1 44′
Stjepan Oštrek (11m) 1 : 1 78′
Tom Žurga 1 : 2 92′
Dogodki
Milos Jovicic 46′
Gašper Hrovat 57′
Menjava Žurga /  Črnčič 63′
Adel Halilović 64′
Menjava Vinko /  Haljeta 65′
David Kašnik 65′
Menjava Vošnjak /  Panadić 74′
Rok Pirtovšek 82′
Menjava Drk /  Szabó 85′
Menjava Turinek /  Barič 88′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke

13. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:1

Triglav Kranj
25 Rok Vodišek V
3 Luka Brkić
4 Veron Šalja
9 Mark Čeh
10 Adam Jakupovič
11 Qendrim Hasanaj
19 Luka Vuković
21 Matic Kopač
23 Žan Kumer K
55 Janko Ivetić
78 Aleks Zlatkov
Rezervni igralci
12 Adam Alagić V
8 Nejc Skok Jekovec
16 Gašper Udovič
18 Albin Ahmetaj
20 Tim Idrizi
30 Momir Bojić
90 Tony Livančić
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak K
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
13 Kevin Körmendi
18 Bence Szabó
50 Tadej Pirtovšek
88 Tim Židan
99 Vedran Vinko
Rezervni igralci
22 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
25 Bruno Šimunković
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
92 Jan Plej
Trener
Boštjan Miklič
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Božo Kondić
Zadetki
Albin Ahmetaj 1 : 0 55′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 1 60′
Dogodki
Tim Židan 53′
Menjava Ahmetaj /  Hasanaj 54′
Jaka Bizjak 58′
Menjava Ubochioma /  Vinko 59′
Menjava Livančić /  Kopač 63′
Luka Brkić 65′
Mark Čeh 74′
Luka Vuković 74′
Žan Kumer 77′
Menjava Skok Jekovec /  Jakupovič 78′
Menjava Udovič /  Čeh 78′
Menjava Bojić /  Zlatkov 78′
Dominik Drk 85′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke

11. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  3:1

Kalcer Radomlje
1 David Šugić V
2 Zvonimir Blaić
5 Rok Jazbec
7 Oliver Kregar
8 Sandi Nuhanović
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
13 Jaka Ihbeisheh
15 Anže Pišek
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
6 Mark Zabukovnik
16 Žan Nikolić
19 Robi Jakovljević
33 Anis Đuzić
39 Mark Golob
44 Lenart Brolih
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
13 Kevin Körmendi
18 Bence Szabó
20 Roland Paku
37 Mihael Rebernik
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
88 Tim Židan
Trener
Oskar Drobne
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Sacha Varga 1 : 0 4′
Oliver Kregar 2 : 0 23′
Jaka Bizjak 2 : 1 72′
Žan Nikolić 3 : 1 92′
Dogodki
Bence Szabó 27′
Menjava Novinič /  Szabó 46′
Luka Guček 62′
David Šugić 66′
Menjava Nikolić /  Kregar 67′
Rok Pirtovšek 68′
Menjava Zabukovnik /  Pišek 77′
Gergő Bolla 87′
Menjava Golob /  Cerar 88′
Menjava Jakovljević /  Nuhanović 88′
Menjava Brolih /  Blaić 88′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

10. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  8:0

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
18 Bence Szabó
20 Roland Paku K
37 Mihael Rebernik
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
13 Kevin Körmendi
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko
Jadran Dekani
1 Alen Jurca V
4 Aleksander Močić
5 Gal Zorko
7 Rene Šolaja
11 Matjaž Babič K
13 Mark Florenin Klavora
15 Rok Jakomin
19 Tadej Zonta
23 Rene Piciga
26 Rok Frešer
27 Maj Mittendorfer
Rezervni igralci
12 Igor Nenezić V
2 Dino Hot
3 Erik Peroša
10 Marcel Kene
16 Deni Šop
18 Žiga Perhavec
20 Jovan Koprivica
Trener
Dejan Dončič
Trener
Sodnik
Alen Borošak
Zadetki
Bence Szabó 1 : 0 17′
Jaka Bizjak (11m) 2 : 0 41′
Stjepan Oštrek 3 : 0 46′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 4 : 0 51′
Vedran Vinko 5 : 0 64′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 6 : 0 73′
Stjepan Oštrek 7 : 0 74′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 8 : 0 90′
Dogodki
Stjepan Oštrek 6′
Roland Paku 25′
Menjava Perhavec /  Babič 26′
Rene Piciga 48′
Menjava Peroša /  Zonta 55′
Menjava Kene /  Piciga 55′
Menjava Vinko /  Bizjak 60′
Menjava Drk /  Szabó 60′
Menjava Pozsgai /  Haljeta 69′
Menjava Zagorec /  Paku 69′
Menjava Koprivica /  Šolaja 71′
Menjava Hot /  Jakomin 71′
Menjava Pirtovšek /  Bolla 73′
Aleksander Močić 88′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

9. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  4:4

Roltek Dob
13 Matic Čretnik V
2 Žiga Avbelj
5 Kristijan Šipek
14 Benjamin Markuš
18 Albert Račić K
19 Denis Petrovič
20 Matevž Femec
21 Dino Zenković
23 Domen Jugovar
24 Tadej Rems
25 Miha Vrhovnik
Rezervni igralci
12 Gašper Tratnik V
7 Nick Hanik Horvat
9 Luka Hren
10 Simon Gregorin
17 Klemen Kunstelj
22 Denis Tubić
29 Anže Sojer
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
18 Bence Szabó
20 Roland Paku
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
7 Lucian Pozsgai
10 Stjepan Oštrek
25 Adam Zagorec
37 Mihael Rebernik
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Trener
Simon Sešlar
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Dejan Vivod
Zadetki
Denis Petrovič 1 : 0 15′
Vedran Vinko 1 : 1 31′
Denis Petrovič 2 : 1 33′
Roland Paku 2 : 2 42′
Dino Zenković 3 : 2 52′
Benjamin Markuš 4 : 2 62′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 4 : 3 74′
Stjepan Oštrek 4 : 4 79′
Dogodki
Tadej Pirtovšek 2′
Gergő Bolla 8′
Menjava Ubochioma /  Vinko 58′
Menjava Rebernik /  Pirtovšek 58′
Menjava Oštrek  /  Szabó 58′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 59′
Menjava Hren /  Zenković 69′
Menjava Tubić /  Femec 69′
Menjava Židan /  Körmendi 69′
Luka Hren 84′
Tadej Rems 86′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

8. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič K
20 Roland Paku
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Miha Novak V
7 Lucian Pozsgai
18 Bence Szabó
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
95 Dániel Fekete
99 Vedran Vinko
Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
4 Domagoj Hasan
5 Andraž Lipec
7 Ester Sokler
8 Žiga Jurečič
10 Tin Martić
20 Agon Pajaziti
22 David Božič
23 Matic Predanič
24 Filip Sivonjić
25 Marko Felja K
Rezervni igralci
77 Arne Lovše V
9 Žiga Ribič
11 Jakob Judež
14 Robert Drugovič
18 Timotej Rešetič
21 Albert Aliji
93 Primož Vidmar
Trener
Dejan Dončič
Trener
Rok Zorko
Sodnik
Marko Lacković
Zadetki
Matic Predanič 0 : 1 17′
Nermin Haljeta 1 : 1 46′
Ester Sokler (11m) 1 : 2 85′
Dogodki
Tim Židan 14′
Gergő Bolla 16′
Tin Martić 17′
Menjava Judež /  Jurečič 58′
Nermin Haljeta 59′
Domagoj Hasan 65′
Menjava Szabó /  Paku 66′
Menjava Rešetič /  Pajaziti 66′
David Božič 68′
Menjava Vinko /  Bizjak 70′
Kevin Körmendi 76′
Menjava Drugovič /  Predanič 77′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

7. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  0:10

Šmartno 1928
12 Žan Verdev V
2 Žiga Pesjak
3 Blaž Verhovšek
5 Alen Bukšek
6 Kristijan Barič
8 Matjaž Trop K
10 Rok Melavc
13 Matevž Križnik
14 Luka Danijel
18 David Hrastnik
19 David Trap
Rezervni igralci
1 Rok Grašič V
4 Gal Zabukovnik
7 Ardit Vezaj
11 Mario Purnat
15 Jan Pavič Kac
17 Matic Funtek
20 Žan Kopušar
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Nermin Haljeta
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič K
19 Gergő Bolla
20 Roland Paku
24 Meshack Izuchukwu Ubochioma
92 Tim Židan
Rezervni igralci
22 Miha Novak V
7 Lucian Pozsgai
8 Dominik Drk
18 Bence Szabó
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko
Trener
Igor Fenko
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Bojan Tkalčič
Zadetki
Jaka Bizjak (11m) 0 : 1 16′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 0 : 2 19′
Jaka Bizjak 0 : 3 27′
Jaka Bizjak 0 : 4 28′
Nermin Haljeta 0 : 5 43′
Jaka Bizjak 0 : 6 53′
Lucian Pozsgai 0 : 7 59′
Nermin Haljeta 0 : 8 67′
Vedran Vinko 0 : 9 76′
Nermin Haljeta 0 : 10 89′
Dogodki
Rok Melavc 1′
Matjaž Trop 15′
Menjava Szabó /  Novinič 46′
Menjava Vinko /  Ubochioma 46′
Menjava Zabukovnik /  Trop 56′
Menjava Purnat /  Bukšek 56′
Menjava Pozsgai /  Bizjak 57′
Menjava Zagorec /  Oštrek 57′
Menjava Drk /  Paku 57′
Menjava Pavič Kac /  Verhovšek 62′
Menjava Kopušar /  Danijel 81′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

6. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič K
20 Roland Paku
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Miha Novak V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
92 Mateo Šupljika
95 Dániel Fekete
99 Vedran Vinko
Vitanest Bilje
22 Matija Radikon V
5 Luka Batič
7 Danijel Šturm
10 Nejc Doplihar K
15 Matic Slavec
17 Tin Matić
19 Kevin Humar
20 Abel Marc
24 Luka Žižmond
29 Thomas Breganti
33 Franci Perko
Rezervni igralci
1 Jure Lipičar V
3 Luka Polanc
6 Mark Brešan
9 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
23 Nik Bučinel
28 Matija Pušnar
Trener
Dejan Dončič
Trener
Marin Mikac
Sodnik
Roman Glažar
Zadetki
Mitja Novinič 1 : 0 19′
Stjepan Oštrek 2 : 0 69′
Tin Matić (11m) 2 : 1 79′
Dogodki
Menjava Štrukelj /  Breganti 60′
Gergő Bolla 66′
Kevin Humar 73′
Menjava Koron /  Doplihar 74′
Menjava Pušnar /  Marc 74′
Nejc Doplihar 74′
Menjava Vinko /  Ubochioma 75′
Menjava Zagorec /  Oštrek 88′
Menjava Pozsgai /  Bizjak 92′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

5. KROG 2.SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:1

Krka
31 Denis Pintol V
5 Marko Bedek
7 Nejc Filipčič
8 Marko Dušak K
16 Lovro Vrandečič
17 Žiga Kastrevec
19 Miha Vidmar
20 Marko Huč
23 Luka Kambič
28 Kaheem Anthony Parris
44 Luka Vešner Tičić
Rezervni igralci
22 Jure Ribič V
9 Marko Brekalo
11 Jan Novak
14 Ivan Brekalo
24 Darko Hrka
33 Luka Jakopović
55 Ognjen Bubnjević
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič K
20 Roland Paku
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
88 Tim Židan
95 Dániel Fekete
99 Vedran Vinko
Trener
Zoran Zeljković
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Marko Podgoršek
Zadetki
Nermin Haljeta 0 : 1 65′
Luka Vešner Tičić 1 : 1 79′
Dogodki
Jaka Bizjak 15′
Menjava Vinko /  Bizjak 46′
Roland Paku 46′
Rok Pirtovšek 54′
Menjava Brekalo /  Kastrevec 60′
Menjava Brekalo /  Vidmar 70′
Menjava Hrka /  Filipčič 70′
Marko Brekalo 74′
Stjepan Oštrek 90′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

4. KROG 2SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  4:1

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
7 Lucian Pozsgai
8 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
95 Dániel Fekete
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
5 Ivo Kuzma
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
10 Luka Marič
16 Luka Sočič
18 Jan Kristl
22 Patrik Raduha K
24 Marko Maučec
25 Nik Mršič
30 Vito Mörec
Rezervni igralci
13 Dejan Nemec V
2 Aljoša Šipoš
8 Luka Pihler
17 Samo Žalik
19 Ivo Balažic
26 Aleksandar Zeljković
27 Mateo Verunica
Trener
Dejan Dončič
Trener
Radovan Karanović
Sodnik
Aleksandar Matković
Zadetki
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 0 3′
Vedran Vinko (11m) 2 : 0 6′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 3 : 0 49′
Mitja Mauko 3 : 1 60′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 4 : 1 80′
Dogodki
Menjava Zeljković /  Maučec 46′
Menjava Haljeta /  Vinko 61′
Menjava Verunica /  Mauko 64′
Menjava Balažic /  Zorman 69′
Aleksandar Zeljković 74′
Nermin Haljeta 74′
Menjava Pihler /  Kuzma 83′
Menjava Žalik /  Marič 83′
Menjava Drk /  Oštrek 87′
Menjava Pozsgai /  Ubochioma 87′
Rok Pirtovšek 89′
Menjava Pirtovšek /  Židan 90′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

3. KROG 2SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  1:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
3 Marko Malešević
7 Matej Potokar
10 Nik Fasvald
11 Edi Horvat
12 Roko Prša
16 Sandi Ćoralić
21 Kan Kovač
22 Žan Florjanc
25 Tadej Trdina K
45 Ioannis Tsivelekidis
Rezervni igralci
1 Anže Verbovšek V
5 Jur Driessen
18 Matic Pipuš
23 Nik Krebs
32 Anže Turičnik
73 Anže Veronik Soldo
99 Filip Jauk
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
24 Meshack Izuchukwu Ubochioma
26 Stjepan Oštrek
29 Tim Židan
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
8 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
40 Nermin Haljeta
50 Tadej Pirtovšek
Trener
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Denis Halilović
Zadetki
Tadej Trdina 1 : 0 12′
Nermin Haljeta 1 : 1 84′
Dogodki
Roko Prša 45′
Menjava Haljeta /  Vinko 46′
Matej Potokar 56′
Rok Pirtovšek 62′
Edi Horvat 68′
Tilen Marčič 72′
Menjava Pipuš /  Ćoralić 76′
Menjava Driessen /  Prša 83′
Menjava Jauk /  Fasvald 86′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

2. KROG 2SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  2:0

Nafta 1903
12 Marko Galoši V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
1 Florijan Raduha V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
95 Dániel Fekete
Primorje eMundia
22 Januš Štrukelj V
8 Anže Kuraj
10 Amel Džuzdanović K
11 Matic Zavnik
13 Jani Curk
14 Žan Leban
15 Haris Dedić
21 Tilen Nagode
23 Jakob Kodermac
24 Jaka Kuraj
25 Matija Škarabot
Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
2 Miha Kopatin
9 Tine Kočevar
12 Grega Debenjak
17 Žan Luka Kocjančič
18 Leon Kodermac
20 Žan Nešić
Trener
Dejan Dončič
Trener
Andrej Komac
Sodnik
Dejan Vivod
Zadetki
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 0 23′
Gergő Bolla 2 : 0 51′
Dogodki
Menjava Kocjančič /  Škarabot 13′
Kevin Körmendi 35′
Menjava Debenjak /  Kodermac 46′
Menjava Kodermac /  Zavnik 46′
Menjava Drk /  Oštrek 66′
Anže Kuraj 71′
Žan Leban 77′
Žan Luka Kocjančič 81′
Menjava Fekete /  Ubochioma 82′
Dominik Drk 87′
Menjava Kopatin /  Kuraj 88′
Menjava Kočevar /  Kuraj 88′
Menjava Pozsgai /  Vinko 88′
Dániel Fekete 89′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

1. KROG 2SNL 2020-2021

REZULTAT TEKME:  2:0

Nafta 1903
12 Marko Galoši V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
22 Bojan Cigut V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
88 Tim Židan
95 Dániel Fekete
Krško
1 Matko Kramer V
5 Omar Kočar
9 Luka Anković
10 David Žabec
17 Toni Brezina
20 Luka Radić
21 Pedro Henrique Estumano da Costa
22 Zvonko Pamić K
27 Martin Vrdoljak
28 Saša Domić
93 Ivan Pranjić
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
3 Mateo Smiljanić
13 Gabriel Budimir
39 Matic Mrvič
77 David Fortuna
81 Luka Brkić
99 Antonio Đurić
Trener
Dejan Dončič
Trener
Iztok Kapušin
Sodnik
Alen Borošak
Zadetki
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 0 50′
Jaka Bizjak 2 : 0 84′
Dogodki
Rok Pirtovšek 43′
Menjava Đurić /  Vrdoljak 46′
Menjava Mrvič /  Anković 56′
Menjava Budimir /  Estumano da Costa 76′
Saša Domić 80′
David Žabec 86′
Menjava Fekete /  Vinko 87′
Menjava Zagorec /  Paku 90′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba