Pripravljalna tekma: Nafta 1903 – ZTE 1:1

Nafta 1903 je v soboto, 25. januarja 2025, na zelenici Akademije NK Nafta 1903 odigrala zadnjo pripravljalno tekmo pred nadaljevanjem spomladanskega dela prvenstva. Pred 150 gledalci, ob sončnem in prijetnem vremenu, so se Lendavčani pomerili z madžarskim drugoligašem ZTE.

Tekma se je začela z zbranostjo na obeh straneh, a prvi polčas ni prinesel zadetkov. Nafta je igrala v postavitvi, z vratarjem Zsomborjem Senkóm med vratnicama in podporo izkušenih igralcev, kot so Kalnoki Kis,  Georgievski, Dragoner,  Marinič,  Kljun, Dumančič,  Hrka, Szalay Szabolcs,  Tojčič in Milan Kasaš.

V drugem polčasu smo videli bolj živahno igro v kateri sta padla dva gola. Strelec gola za Nafto je bil Zoran Lesjak. Kljub pritisku obeh ekip se rezultat do konca ni spremenil.

Tekma se je zaključila z 1:1, kar je realna slika dogajanja na igrišču. Nafta je pokazala pripravljenost in čvrsto igro, kar je dobra napoved pred sobotnim derbijem v Murski Soboti, kjer jih čaka obračun z Muro.

Začetna enajsterica – Nafta 1903: Zsombor Senkó (vratar), Zsombor Kalnoki Kis, Hristijan Georgievski, Aron Dragoner, Madej Marinič, Tom Kljun, Luka Dumančič, Darko Hrka, Szalay Szabolcs, Kristijan Tojčič, Milan Kasaš

Zamenjave – Nafta 1903: Žan Mauricio (vratar), Dragan Brkič, Kaj Plej, Dominik Csoka, Zoran Lesjak, Blaž Šintić, Haris Kadrič, Josip Špoljarič