Zadnja odigrana tekma
NASLEDNJA PRVENSTVENA TEKMA
NkNafta1903-logo

NAFTA 1903 – BRINJE GROSUPLJE

25. krog | Lendava,
Športni park Lendava |
14.04.2024 ob 18.00

1Dan02Ur48Min50Sek
Brinje
  • Neodigrane tekme 2SNL sezona 2023/24
    Neodigrane tekme 2SNL sezona 2023/24
  • Lestvica SNL
    Lestvica SNL
Lestvica strelcev 2.SNL

Bončina prvi na lestvici strelcev

Toni Lun Bončina je s 17. goli v sezoni  uvrščen na prvo mesto med strelci 2. SNL.
Čestitamo

NAPREJ NAFTA!!!!

TONI LUN BONČINA

POZICIJA:  Napadalec
ROJEN: 02.12.2002
VIŠINA:  178
TEŽA:  72
ŠT. DRESA:  9
DRŽAVLJANSTVO:  Slovensko

Oštrek drugi na lestvici strelcev

Stjepan Oštrek je z 12. goli v sezoni  uvrščen na drugo mesto med strelci 2. SNL.
Čestitamo

NAPREJ NAFTA!!!!

STJEPAN OŠTREK

POZICIJA:  Vezni igralec
ROJEN: 09.08.1996
VIŠINA:  179
TEŽA:  74,8
ŠT. DRESA:  10
DRŽAVLJANSTVO:  Hrvaško
EON NEXTGEN - NAFTA 1903

1.SML - REZULTAT ZADNJE TEKME

1. SML TEKMA PRED NAMI

NK KOPER - NAFTA1903

00Dni01Ura49Min

25. krog | Koper,
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
13.04.2024 ob 17.00

  • 1SML – U19 – Tekme pred nami
    1SML – U19 – Tekme pred nami
    Neodigrane tekme 1.Slovenske mladinske lige
Odigrane tekme

  • Lestvica SML
    Lestvica SML
U15 / U17 - NAFTA 1903

2.SKL - ZADNJA ODIGRANA TEKMA

2. SKL TEKMA PRED NAMI

VERŽEJ SPARTA SLATINA - NAFTA 1903

1Dan01Ura19Min

22. krog | Veržej,
Stadion Čistina Veržej
14.04.2024 ob 16.30

  • Lestvica 2.SKL
    Lestvica 2.SKL
Odigrane tekme
  • 2SKL – U17 – Tekme pred nami
    2SKL – U17 – Tekme pred nami

U15 - ZADNJA ODIGRANA TEKMA

U15 TEKMA PRED NAMI

VERŽEJ SPARTA SLATINA - NAFTA 1903

00Dni23Ur19Min

22. krog | Veržej,
Stadion Čistina Veržej
14.04.2024 ob 14.30

  • Lestvica 2.LIGA U15
    Lestvica 2.LIGA U15
Odigrane tekme
  • LIGA U15 – Tekme pred nami
    LIGA U15 – Tekme pred nami
Nafta 1903

NAŠA EKIPA TRENUTNO ŠTEJE

0
30

ČLANSKIH IGRALCEV

0
14

TRENERJEV

0
8

SELEKCIJ

0
191

ČLANOV SELEKCIJ

120 LET NOGOMETA

NK Nafta 1903 praznuje častitljivih 120 let obstoja, ki so zaznamovani s strastjo, predanostjo in športnim duhom. Kot  najstarejši nogometni klub v Sloveniji je Nafta 1903 igrala ključno vlogo pri oblikovanju nogometne kulture in prispevala k lokalni športni dediščini. Zgodovina kluba ponosno odraža trajnostno predanost športu ter povezovanje skupnosti skozi desetletja. Čestitke NK Nafti 1903 ob jubileju, ki simbolizira trdnost, vztrajnost in neprecenljiv prispevek k nogometni zgodovini. NAPREJ NAFTA!!!

NAŠI SPONZORJI
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2023/24
25. krog
Nedelja, 14.april 2024 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Sobota, 20.april 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
27. krog
Sobota, 27.april 2024 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Petek, 3.maj 2024 | Kranj, Športni center Kranj
29. krog
Nedelja, 12.maj 2024 | Dekani, Športni park Dekani
30. krog
Sobota, 18.maj 2024 | Lendava, Športni park Lendava
Lestvica SNL

Lestvica po 25. krogu 2.SNL

T Z N P T
1.Nafta 190324163551
2.Gorica24145547
3.Beltinci Klima Tratnjek24145547
4.Primorje eMundia24137446
5.Triglav Kranj24134743
6.Brinje Grosuplje24116739
7.Kety Emmi&Impol Bistrica24114937
8.Rudar Velenje25941231
9.Vitanest Bilje25851229
10.Jadran Dekani24771028
11.Dravinja24841228
12.TKK Tolmin24751226
13.Fužinar SIJ Ravne Systems24661224
14.Krka25651423
15.Tabor Sežana25571322
16.Fužinar Ravne1854919
17.Ilirija 191124471319
25. KROG 1.SML 2023-2024
23. krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | 01.04.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  0:4

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
6 Angelo Macanović
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
19 Saša Kočet
20 Anej Roman Leljak
21 Rene Leopold
22 Dominik Biro
Maribor
1 Lukas Tomažič V
2 Luka Hunjet
3 Luka Poredoš K
5 Riad Silajdžić
7 Tine Čuk
8 Niko Osterc
10 Patrik Katič
16 Tjan Kolednik
17 Žan Antič Kurbus
22 Anej Lorbek
27 Niko Grlić
Rezervni igralci
12 Nejc Antonič V
6 Mark Kramberger
11 Alex Ristić
13 Nej Rabič
14 Alen Dizdarević
20 Nikolaj Mihelič
21 Anej Dukarić
25 Aljaž Vogrinčič
Trener
Borut Petkovič
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Luka Hunjet 0 : 1 2′
Niko Osterc 0 : 2 33′
Alex Ristić 0 : 3 57′
Niko Grlić 0 : 4 87′
Dogodki
Žan Antič Kurbus 38′
Menjava Ristić /  Antič Kurbus 46′
Menjava Mihelič /  Čuk 55′
Menjava Dizdarević /  Lorbek 55′
Menjava Dukarić /  Osterc 55′
Menjava Macanović /  Bacinger 62′
Menjava Kočet /  Peulić 66′
Menjava Leljak /  Zamuda 76′
Menjava Kramberger /  Kolednik 80′
Marko Čuček Bezjak 80′
Menjava Lavrenčič /  Rajh 84′
Menjava Gonza /  Pigac 84′
1SML – U19 – Tekme pred nami
Neodigrane tekme 1.Slovenske mladinske lige

25. krog
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
26. krog
Petek, 19.april 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
27. krog
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
28. krog
Sobota, 4.maj 2024
28. krog
Nedelja, 5.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
29. krog
Sobota, 11.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
30. krog
Sobota, 18.maj 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Lestvica SML
 

Lestvica po 25. krogu 1.SML VZHOD

T Z N P T
1.Maribor25165453
2.Olimpija Ljubljana24147349
3.Mura24146448
4.Brinje Grosuplje24133842
5.A2S Celje23117540
6.Domžale25117740
7.Koper2499636
8.Kalcer Radomlje241121135
9.Bravo Mastercard2496933
10.Rudar Velenje Korektbau24921329
11.Aluminij24771028
12.Krka24731424
13.Ilirija Extra-Lux24631521
14.Tabor Sežana23551320
15.Gorica24551420
16.Nafta 190324531618
21. KROG 2.SKL 2023-2024
20. krog | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani | 30.03.2024 ob 13.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
3 Zsombor Markó
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
8 Péter Varga
9 David Jalušić
10 Nejc Bencak
11 Anej Mihajlović
14 Edvin Torhač
16 Dorian Balent
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
13 Liam Rok
15 Fabian Novak
17 Jure Veberič
18 Benedek Farkas
19 Val Mandžuka
21 Teo Kirbiš
Drava
12 David Kramberger K V
2 Ambrož Čič
4 Mert Ali
8 alen pekmezovič
9 Amadej Ploj
10 Luka Brumen
11 Matic Čeh
13 Anej Vinkler
17 Nai Lipuš
19 Matija Vrečko
21 TIM VRBNJAK

Rezervni igralci

5 Fabian Pšajd
6 Amadej Krašna
18 Teo Vidovič
20 Ray Mulec
Trener
Roland Polareczki
Trener
Igor Fenko
Sodnik
Aljaž Utroša
Zadetki
Amadej Ploj 0 : 1 46′
Amadej Ploj 0 : 2 64′
Dogodki
David Jalušić 53′
Menjava Veberič /  Torhač 60′
Menjava Novak /  Markó 60′
Maj Škrbič 79′
Menjava Farkas /  Bauer 83′
Menjava Mulec /  Ploj 88′
Menjava Rok /  Balent 88′
Menjava Pšajd /  VRBNJAK 89′
Lestvica 2.SKL

Lestvica po 22. krogu 2.SKL VZHOD

T Z N P T
1.Rudar Velenje22172353
2.Nafta 190322162450
3.Novogradnje MB Tabor21152447
4.Drava21105635
5.KETY EMMI&IMPOL Bistrica2193930
6.Šampion Klima Celje21651023
7.Miklavž22651123
8.Krško Posavje21721223
9.Veržej Sparta Slatina22521517
10.Aluvar Beltinci2112185
2SKL – U17 – Tekme pred nami

23. krog
Sobota, 20.april 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
24. krog
Sobota, 27.april 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
25. krog
Sobota, 4.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
26. krog
Sobota, 11.maj 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
27. krog
Sobota, 18.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
21. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
Gančani, ŠRC Aluvar Gančani | 30.03.2024 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 4:1

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
5 Vito Kocijan
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
18 Jan Mavrin
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
3 Marko Strbad
4 Neo Rok
8 Maxim Axel Stojiljković
14 Tim Zver
16 Arian Jurčec
17 Tin Štampar
Drava
1 Alex Džurič V
2 Gašper Hrenko
3 Filip Meško
6 Jan Čuček
9 Urban Moharič
10 Tian Gabrovec K
11 Egor Novac
13 Nino Strnad
15 Timotej Muzek
18 Julijan Krašna
19 Timotej Kocbek

Rezervni igralci

8 NEJ KOLARIČ
16 Matic Smaka
Trener
Aleš Bagola
Trener
Damjan Vogrinec
Sodnik
Mihael Jurasović
Zadetki
Urban Moharič 0 : 1 4′
Luka Voglar 1 : 1 40′
Márk Gönc 2 : 1 58′
Miha Kokaš 3 : 1 60′
Miha Kokaš 4 : 1 69′
Dogodki
Menjava Smaka /  Krašna 41′
Menjava Strbad /  Mavrin 52′
Menjava KOLARIČ /  Novac 63′
Menjava Zver /  Kocijan 63′
Menjava Jurčec /  Kokaš 70′
Menjava Štampar /  Gönc 73′
Menjava Stojiljković /  Voglar 76′
Lestvica 2.LIGA U15
 

Lestvica po 22. krogu 1.SML VZHOD

T Z N P T
1.Kety Emmi&Impol Bistrica22181355
2.Nafta 190321144346
3.Krško22151646
4.Novogradnje MB Tabor21113736
5.Krško Posavje16111434
6.Rudar Velenje22103933
7.Veržej Sparta Slatina21741025
8.Šampion ZEUS2166924
9.Aluvar Beltinci22721323
10.Miklavž22331612
11.Drava22311810
LIGA U15 – Tekme pred nami

NEODIGRANE TEKME 2.liga U15 - 2023/2024

23. krog
Sobota, 20.april 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
24. krog
Sobota, 27.april 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
25. krog
Sobota, 4.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
26. krog
Sobota, 11.maj 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
27. krog
Sobota, 18.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza