Monthly Archives - november 2022

18. KROG 2.SNL 2022-2023
18. krog | Lendava, Športni park Lendava | 25.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 4:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
14 Mitja Novinič
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
2 Santino Nikolič
5 Marko Čuček Bezjak
6 Silvio Pigac
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Krško
1 Vid Goričar V
3 Sebastian Lesjak
6 Josip Marinić
14 Tomislav Hanžek
15 Grance Shimba Olamba
21 Luka Kunštić
27 Blaž Stopar
31 Oliver Petrak K
32 Nikola Regović
37 Rob Rudonja
42 Miloš Gordić
Rezervni igralci
8 Tomaž Brdik
9 Baltazar Anton Bogolin
18 Žiga Ribič
23 Mateo Lovrić
34 David Arapović
Trener
Gabor Boer
Trener
Nebih Zeneli
Sodnik
Nejc Gergič
Zadetki
Josip Marinić 0 : 1 21′
Vid Goričar (ag) 1 : 1 37′
Stjepan Igrec 2 : 1 54′
Josip Marinić 2 : 2 56′
Stjepan Oštrek (11m) 3 : 2 69′
Stjepan Igrec 4 : 2 93′
Dogodki
Menjava Florjanc /  Kumer 8′
Mirsad Sulejmanović 73′
Menjava Arapović /  Petrak 76′
Menjava Pigac /  Fehér 78′
Menjava Bogolin /  Stopar 82′
Tomislav Hanžek 82′
Menjava Brdik /  Regović 85′
Menjava Plej /  Sulejmanović 89′
18. KROG 2.SNL 2022-2023
18. krog | Lendava, Športni park Lendava | 25.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 4:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
14 Mitja Novinič
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
2 Santino Nikolič
5 Marko Čuček Bezjak
6 Silvio Pigac
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Krško
1 Vid Goričar V
3 Sebastian Lesjak
6 Josip Marinić
14 Tomislav Hanžek
15 Grance Shimba Olamba
21 Luka Kunštić
27 Blaž Stopar
31 Oliver Petrak K
32 Nikola Regović
37 Rob Rudonja
42 Miloš Gordić
Rezervni igralci
8 Tomaž Brdik
9 Baltazar Anton Bogolin
18 Žiga Ribič
23 Mateo Lovrić
34 David Arapović
Trener
Gabor Boer
Trener
Nebih Zeneli
Sodnik
Nejc Gergič
Zadetki
Josip Marinić 0 : 1 21′
Vid Goričar (ag) 1 : 1 37′
Stjepan Igrec 2 : 1 54′
Josip Marinić 2 : 2 56′
Stjepan Oštrek (11m) 3 : 2 69′
Stjepan Igrec 4 : 2 93′
Dogodki
Menjava Florjanc /  Kumer 8′
Mirsad Sulejmanović 73′
Menjava Arapović /  Petrak 76′
Menjava Pigac /  Fehér 78′
Menjava Bogolin /  Stopar 82′
Tomislav Hanžek 82′
Menjava Brdik /  Regović 85′
Menjava Plej /  Sulejmanović 89′
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′
16. KROG 2.SNL 2022-2023
16. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 2:4

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
2 Santino Nikolič
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Primorje
22 Kristian Boglić V
4 Borna Proleta
7 Elian Demirović
9 Mark Gulič
11 Matic Zavnik
12 Leonardo Peixoto Principe
14 Luka Badžim
15 Haris Dedić K
17 Tomislav Valentić
21 Nik Jermol
23 Artur Sagitov
Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
6 Robin Zanjko
8 Marko Nunić
10 Amel Džuzdanović
18 Tarik Čandić
19 Toni Lun Bončina
20 Matic Paljk
Trener
Gabor Boer
Trener
Milan Anđelković
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Artur Sagitov (11m) 0 : 1 30′
Artur Sagitov 0 : 2 44′
Žan Kumer 1 : 2 60′
Marko Nunić (11m) 1 : 3 82′
Stjepan Igrec 2 : 3 90′
Toni Lun Bončina 2 : 4 93′
Dogodki
Menjava Čandić /  Demirović 12′
László Papp 44′
Menjava Igrec /  Čuček Bezjak 46′
Menjava Fehér /  Brkić 46′
Menjava Pigac /  Papp 46′
Nik Jermol 56′
Haris Dedić 58′
Menjava Nunić /  Gulič 64′
Žan Kumer 67′
Menjava Zoltán Gergő /  Drk 70′
Menjava Bončina /  Sagitov 79′
Bence Szabó 81′
Toni Lun Bončina 86′
16. KROG 2.SNL 2022-2023
16. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 2:4

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
2 Santino Nikolič
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Primorje
22 Kristian Boglić V
4 Borna Proleta
7 Elian Demirović
9 Mark Gulič
11 Matic Zavnik
12 Leonardo Peixoto Principe
14 Luka Badžim
15 Haris Dedić K
17 Tomislav Valentić
21 Nik Jermol
23 Artur Sagitov
Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
6 Robin Zanjko
8 Marko Nunić
10 Amel Džuzdanović
18 Tarik Čandić
19 Toni Lun Bončina
20 Matic Paljk
Trener
Gabor Boer
Trener
Milan Anđelković
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Artur Sagitov (11m) 0 : 1 30′
Artur Sagitov 0 : 2 44′
Žan Kumer 1 : 2 60′
Marko Nunić (11m) 1 : 3 82′
Stjepan Igrec 2 : 3 90′
Toni Lun Bončina 2 : 4 93′
Dogodki
Menjava Čandić /  Demirović 12′
László Papp 44′
Menjava Igrec /  Čuček Bezjak 46′
Menjava Fehér /  Brkić 46′
Menjava Pigac /  Papp 46′
Nik Jermol 56′
Haris Dedić 58′
Menjava Nunić /  Gulič 64′
Žan Kumer 67′
Menjava Zoltán Gergő /  Drk 70′
Menjava Bončina /  Sagitov 79′
Bence Szabó 81′
Toni Lun Bončina 86′
14. KROG U17 2022-2023
14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  4:5

Nova KBM Aluminij
36 Anej Zupan K V
2 Luka Schaubach
3 Dario Letonja
5 Nik Gajšek
7 Staš Kraner
17 Tino Hamler
20 Nik Bek
23 Cene Grbavac
32 Žiga Kosar
44 Oskar Medved
77 Mitja Kotnik
Rezervni igralci
1 Nik Šmigoc V
11 Anej Veber
16 Nikolas Tomasović
22 Anej Vodan
47 Maričić Jaša
99 Anej Lenart
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
20 Izidor Horvat
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
16 Florijan Cirkvenčić
17 Marko Blaž Simonović
19 Leon Valentin Kuzma
21 Dominik Biro
Trener
Trener
Simon Koren
Sodnik
Urban Kresnik
Zadetki
Mitja Kotnik 1 : 0 13′
Rene Leopold 1 : 1 28′
Tian Kosi 1 : 2 38′
Žiga Gonza 1 : 3 41′
Žiga Gonza 1 : 4 60′
Tian Kosi 1 : 5 76′
Anej Veber 2 : 5 82′
Mitja Kotnik 3 : 5 85′
Maričić Jaša 4 : 5 86′
Dogodki
Anej Zupan 15′
Menjava Tomasović /  Gajšek 56′
Menjava Novak /  Taradi 56′
Menjava Jaša /  Grbavac 62′
Nik Bek 66′
Mario Novak 67′
Menjava Vodan /  Bek 78′
Menjava Simonović /  Horvat 78′
Menjava Veber /  Kraner 80′
Menjava Lenart /  Medved 80′
Menjava Cirkvenčić /  Gonza 81′
Menjava Sintič /  Jurović 83′
14. KROG U19 2022-2023
14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  3:2

Nova KBM Aluminij
1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič
4 Alen Jovanović
5 Lukas Hempt
6 Marko Simonič
10 Maj Škoflek
16 Rene Škerget
18 val Mihalič Rader
19 Nik Hren
21 Anej Dukarić K
85 Rok Schaubach
Rezervni igralci
69 Tomaž Šešo Zafošnik V
8 Jure Franci
9 Angelo Macanović
11 Luka Zorec
15 Gašper Cugmas
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
17 Kaj Plej K
18 Silvio Pigac
19 Rok Fras
20 Fran Jaklin
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
9 Mykyta Babenko
14 Nejc Brunec
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
Trener
Simon Vidovič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jure Hrvacki
Zadetki
Luka Časar 0 : 1 16′
val Mihalič Rader 1 : 1 21′
Rene Škerget 2 : 1 22′
Marko Simonič 3 : 1 36′
Silvio Pigac 3 : 2 89′
Dogodki
Menjava Brunec /  Fras 43′
Dino Horvat 55′
Menjava Zorec /  Schaubach 58′
Gabrijel Drk 62′
Menjava Macanović /  Dukarić 65′
Menjava Cugmas /  Hempt 65′
Menjava Horvat /  Zamuda 81′
Menjava Novak /  Rajšp 81′
Menjava Franci /  Škerget 86′
Nik Hren 87′
Kaj Plej 88′
Luka Časar 89′
15. KROG 2.SNL 2022-2023
15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
7 Dragan Brkić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar K V
2 Marko Hadžić
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
11 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
19 Kevin Humar
26 Dawoud Dominik Jalinous
45 Bamba Susso
90 Mark Gomizelj
Rezervni igralci
87 Anže Nabergoj V
4 Marco Budić
21 Nicolo Vallocchia
25 Nick Bizjak Batistič
29 Nik Preradović
77 Tine Pori
Trener
Gabor Boer
Trener
Dominik Beršnjak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bamba Susso 0 : 1 12′
Dawoud Dominik Jalinous 0 : 2 15′
Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′
Dogodki
Dominik Drk 36′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 65′
Menjava Plej /  Igrec 77′
Menjava Pori /  Koron 80′
Menjava Bizjak Batistič /  Štrukelj 89′
Menjava Pigac /  Fehér 90′
15. KROG 2.SNL 2022-2023
15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
7 Dragan Brkić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar K V
2 Marko Hadžić
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
11 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
19 Kevin Humar
26 Dawoud Dominik Jalinous
45 Bamba Susso
90 Mark Gomizelj
Rezervni igralci
87 Anže Nabergoj V
4 Marco Budić
21 Nicolo Vallocchia
25 Nick Bizjak Batistič
29 Nik Preradović
77 Tine Pori
Trener
Gabor Boer
Trener
Dominik Beršnjak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bamba Susso 0 : 1 12′
Dawoud Dominik Jalinous 0 : 2 15′
Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′
Dogodki
Dominik Drk 36′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 65′
Menjava Plej /  Igrec 77′
Menjava Pori /  Koron 80′
Menjava Bizjak Batistič /  Štrukelj 89′
Menjava Pigac /  Fehér 90′
29. KROG 2.SNL
29. krog | Dekani, Športni park Dekani | 11.05.2024 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 2:0

Jadran Dekani
30 Karlo Bliznac V
6 Benjamin Dalipi
7 Rob Rudonja
8 Nejc Bračko
11 Kristijan Meštrić K
15 Matija Burin
18 Ervin Šehić
19 Tadej Zonta
21 Prosper Obiora Nwachukwu
49 Dion Hoti
97 Tilen Jurman

Rezervni igralci

12 Darko Gabrić V
2 Jure Zupan
4 Rene Kodarin
9 Nace Koprivnik
10 Nik Fortuna
16 Andreas Až Šćulac
22 Rai Rudonja
33 Mihajlo Maletić
90 Rok Ražman
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
23 Žan Kumer
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
19 Blaž Sintič
21 Matic Paljk
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Trener
Alen Ščulac
Trener
József Bozsik
Sodnik
Alen Bubek
Zadetki
Matija Burin (11m) 1 : 0 55′
Matija Burin (11m) 2 : 0 78′
Dogodki
Menjava Paljk /  Čuček Bezjak 1′
Menjava Fortuna /  Dalipi 46′
Menjava Igrec /  Novinič 56′
Menjava Zoltán Gergő /  Vuica 56′
Menjava Koprivnik /  Meštrić 67′
Menjava Polić /  Kumer 71′
Menjava Rudonja /  Hoti 74′
Nik Fortuna 75′
Menjava Šćulac /  Zonta 89′
Menjava Maletić /  Nwachukwu 89′
Stjepan Oštrek 93′