Monthly Archives - oktober 2022

10. KROG U19 2022-2023
10. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 12.10.2022 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  1:0

1 Nik Fras V
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
2 Dino Horvat
5 Lovro Novak
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
Koper
1 Tim Štrasberger V
2 Rene Kodarin
3 David Stanojević K
5 Stefan Ilić
7 Riad Silajdžić
8 Filippo Gustini
9 Tay Husanović
10 Tom Kerezovič
15 Mark Vuleta
16 Enej Sosič
19 Enej Šarlah
Rezervni igralci
12 Jakob Vodan Jecelj V
4 Matija Fonda
11 Vukašin Daničić
14 Luka Živčić
18 Ijan Ukovič
21 Marin Galić Bosnić
22 Luka Orel Pogačar
Trener
Silvester Bažika
Trener
Novica Nikčevič
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Santino Nikolič 1 : 0 84′
Dogodki
Luka Časar 19′
Filippo Gustini 22′
Menjava Galić Bosnić /  Šarlah 50′
Santino Nikolič 60′
Menjava Brunec /  Zamuda 64′
Stefan Ilić 74′
Nik Fras 75′
Luka Časar 78′
Menjava Ropoša /  Medved 80′
Menjava Ukovič /  Vuleta 86′
Silvio Pigac 89′
Menjava Horvat /  Plej 90′
Jakob Rajšp 92′
Menjava Horvat /  Nikolič 93′
9. KROG U19 2022-2023
9. krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | 08.10.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  6:1

Bravo Mastercard
1 Luka Dakić V
4 Kristjan Trdin K
5 Enej Jarkovič
6 Urban Stražišar
10 Senad Porić
11 Lan Hribar
16 Gal Dagarin
17 Beno Selan
18 Lovro Žle
19 Luka Pučnik
20 Vid Marinković
Rezervni igralci
12 Alek Ivić V
2 Martin Hovnik
9 Luka Ševo
13 Jan Franc Kopatin
24 Tine Karo
Nafta 1903
12 Erazem Kos V
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
Rezervni igralci
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
14 Nejc Brunec
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
22 Jakob Rajšp
Trener
Matej Drobnič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jan Gregorc
Zadetki
Lovro Žle 1 : 0 10′
Senad Porić 2 : 0 25′
Luka Pučnik 3 : 0 27′
Jan Franc Kopatin 4 : 0 78′
Beno Selan 5 : 0 83′
Beno Selan 6 : 0 87′
Luka Časar 6 : 1 90′
Dogodki
Fran Jaklin 2′
Lovro Žle 16′
Gal Dagarin 31′
Santino Nikolič 39′
Gal Dagarin 39′
Menjava Rajšp /  Medved 46′
Menjava Karo /  Marinković 63′
Menjava Brunec /  Zamuda 63′
Menjava Kopatin /  Žle 69′
Menjava Hovnik /  Porić 72′
Menjava Horvat /  Drk 75′
Nejc Brunec 77′
Menjava Ševo /  Stražišar 79′
9. KROG U17 2022-2023
9. krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | 08.10.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  5:2

Bravo Nova KBM
1 Žan Trivunčević V
2 Andraž Jančič
3 Jaša Kraševec
4 Leo Jusić
5 Nace Čenčič
6 Jure Judež K
8 Luka Močiler
9 Flavio Junčaj
11 Nik Grohar
17 Dominik Drobnič
18 Edi Midžan
Rezervni igralci
7 Naj Lulić
10 Denis Hamulić
14 Jakob Kavčič
16 Timotej Drobež
19 Kobi Bajc
27 Jure Selan
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
17 Marko Blaž Simonović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
16 Tjan Kuzma
19 Leon Valentin Kuzma
20 Izidor Horvat
22 Borna Rihtarec
Trener
Janez Ferk
Trener
Simon Koren
Sodnik
Vanja Janković
Zadetki
Dominik Drobnič 1 : 0 8′
Tian Kosi 1 : 1 22′
Luka Močiler (11m) 2 : 1 24′
Matija Taradi 2 : 2 43′
Jaša Kraševec 3 : 2 57′
Jaša Kraševec 4 : 2 67′
Dominik Drobnič 5 : 2 74′
Dogodki
Nik Ozvatič 23′
Menjava Bajc /  Jančič 38′
Jaša Kraševec 41′
Menjava Novak /  Simonović 58′
Kobi Bajc 59′
Nik Grohar 60′
Menjava Hamulić /  Junčaj 65′
Menjava Rihtarec /  Petrinović 69′
Menjava Kavčič /  Močiler 74′
Menjava Drobež /  Midžan 80′
Menjava Kuzma /  Taradi 80′
Menjava Lulić /  Grohar 84′
Danylo Malov 84′
Menjava Horvat /  Biro 85′
Menjava Kuzma /  Gonza 85′
Kimi Lavrenčič 87′
Nace Čenčič 90′
11. KROG 2.SNL 2022-2023
11. krog | Lendava, Športni park Lendava | 07.10.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
15 Stjepan Igrec
19 Marko Josip Čavara
70 Žan Florjanc
Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Jaka Dabanovič K V
4 Rok Rozman
5 Lan Vidmar
6 Nejc Klašnja
8 Nejc Bračko
11 Jaša Martinčič
14 Niko Havelka
17 Aljaž Ploj
27 Fran Šlamberger
29 Tai Matea Panić
66 Rok Maher
Rezervni igralci
12 Lan Vunderl V
3 Nedim Ljubijankič
7 Anej Kujović
10 Rok Ferčič
16 Mateo Koprivc
19 Vanja Panić
20 Gal Dvoršak
23 Jaka Korošec
24 Stian Džumhur
Trener
Gabor Boer
Trener
Sodnik
Anže Jerič
Zadetki
Nejc Bračko 0 : 1 6′
Jaša Martinčič 0 : 2 22′
Dogodki
Fran Šlamberger 26′
Menjava Brkić /  Stare 28′
Stjepan Oštrek 38′
Menjava Florjanc /  Dinnyés 46′
Menjava Igrec /  Fehér 46′
Menjava Novinič /  Urh 63′
Menjava Ferčič /  Panić 65′
Menjava Koprivc /  Martinčič 71′
Menjava Drk /  Szabó 80′
Menjava Dvoršak /  Bračko 90′
Menjava Kujović /  Maher 90′
11. KROG 2.SNL 2022-2023
11. krog | Lendava, Športni park Lendava | 07.10.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
15 Stjepan Igrec
19 Marko Josip Čavara
70 Žan Florjanc
Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Jaka Dabanovič K V
4 Rok Rozman
5 Lan Vidmar
6 Nejc Klašnja
8 Nejc Bračko
11 Jaša Martinčič
14 Niko Havelka
17 Aljaž Ploj
27 Fran Šlamberger
29 Tai Matea Panić
66 Rok Maher
Rezervni igralci
12 Lan Vunderl V
3 Nedim Ljubijankič
7 Anej Kujović
10 Rok Ferčič
16 Mateo Koprivc
19 Vanja Panić
20 Gal Dvoršak
23 Jaka Korošec
24 Stian Džumhur
Trener
Gabor Boer
Trener
Sodnik
Anže Jerič
Zadetki
Nejc Bračko 0 : 1 6′
Jaša Martinčič 0 : 2 22′
Dogodki
Fran Šlamberger 26′
Menjava Brkić /  Stare 28′
Stjepan Oštrek 38′
Menjava Florjanc /  Dinnyés 46′
Menjava Igrec /  Fehér 46′
Menjava Novinič /  Urh 63′
Menjava Ferčič /  Panić 65′
Menjava Koprivc /  Martinčič 71′
Menjava Drk /  Szabó 80′
Menjava Dvoršak /  Bračko 90′
Menjava Kujović /  Maher 90′
8. KROG U17 2022-2023
8. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 01.10.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:5

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
17 Marko Blaž Simonović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
11 Roko Petrinović
16 Tjan Kuzma
19 Leon Valentin Kuzma
20 Izidor Horvat
Olimpija Ljubljana
12 Nik Čebulj V
2 Nikolaj Mihelič
3 Lev Bohinc K
4 Svit Oblak
5 Nik Pirečnik
6 Žan Luka Šega
7 Aldin Jakupović
9 Marcel Petrov
10 Žiga Pečjak
11 Žan Kovačević
18 Mateo Aćimović
Rezervni igralci
14 Luka Lučić
15 Šan Liao Novak
16 Blaž Komić
17 Val Čepin
Trener
Simon Koren
Trener
Jasmin Jerič
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Žan Kovačević 0 : 1 17′
Žiga Pečjak 0 : 2 45′
Lev Bohinc 0 : 3 50′
Nik Pirečnik 0 : 4 74′
Žan Kovačević 0 : 5 89′
Dogodki
Leon Jurović 27′
Menjava Liao Novak /  Jakupović 45′
Menjava Petrinović /  Simonović 54′
Menjava Novak /  Kosi 60′
Menjava Lučić /  Aćimović 74′
Nikolaj Mihelič 75′
Rene Leopold 76′
Menjava Horvat /  Biro 77′
Žan Kovačević 79′
Žiga Gonza 79′
Menjava Komić /  Pečjak 82′
Menjava Čepin /  Petrov 82′
Menjava Kuzma /  Gonza 82′
Menjava Sintič /  Leopold 84′
8. KROG U19 2022-2023
8. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 01.10.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  2:2

Nafta 1903
12 Erazem Kos V
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
9 Marko Čuček Bezjak
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
Rezervni igralci
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
Olimpija Ljubljana
1 Dejan Panić V
2 Din Ćejvanović
5 Ervin Palić
6 Gal Pečjak
8 Marcel Kobal
9 Jakob Pečjak
10 Jure Zupan K
11 Dino Kojić
13 Tin Mijić
15 Matej Dvoršak
19 Nik Podbregar
Rezervni igralci
12 Val Matija Zakrajšek V
4 David Uršič
7 Nik Balon
14 Tihomir Maksimović
16 Dominik Čosič
17 Tim Matanovič
18 Eldin Koštić
Trener
Silvester Bažika
Trener
Anton Usnik
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Niko Zamuda 1 : 0 7′
Niko Zamuda 2 : 0 22′
Dino Kojić 2 : 1 37′
Tihomir Maksimović 2 : 2 73′
Dogodki
Din Ćejvanović 15′
Menjava Balon /  Ćejvanović 27′
Dino Kojić 37′
Erazem Kos 37′
Menjava Koštić /  Kobal 46′
Menjava Uršič /  Palić 46′
Fran Jaklin 54′
Menjava Maksimović /  Pečjak 58′
Menjava Fras /  Čuček Bezjak 63′
Maj Plej 68′
Menjava Ropoša /  Zamuda 70′
Menjava Brunec /  Časar 75′
Menjava Furdi /  Medved 75′
Matej Dvoršak 76′
Menjava Horvat /  Plej 83′
Tihomir Maksimović 92′
10. KROG 2.SNL 2022-2023
10. krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem | 01.10.2022 ob 15.30

REZULTAT TEKME: 2:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković
Rezervni igralci
1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
Trener
Simon Oblak
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54′
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73′
Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44′
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46′
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46′
Marsel Stare 51′
László Papp 54′
Menjava Drk /  Florjanc 60′
Menjava Brkić /  Szabó 60′
Olivér Dinnyés 65′
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68′
Menjava Krebs /  Grešovnik 72′
Menjava Čavara /  Stare 78′
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78′
Ion Ibrian 85′
Menjava Krevh /  Pesjak 90′
Menjava Vukolić /  Ibrian 93′
Tilen Marčič 93′
10. KROG 2.SNL 2022-2023
10. krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem | 01.10.2022 ob 15.30

REZULTAT TEKME: 2:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković
Rezervni igralci
1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
Trener
Simon Oblak
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54′
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73′
Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44′
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46′
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46′
Marsel Stare 51′
László Papp 54′
Menjava Drk /  Florjanc 60′
Menjava Brkić /  Szabó 60′
Olivér Dinnyés 65′
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68′
Menjava Krebs /  Grešovnik 72′
Menjava Čavara /  Stare 78′
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78′
Ion Ibrian 85′
Menjava Krevh /  Pesjak 90′
Menjava Vukolić /  Ibrian 93′
Tilen Marčič 93′
29. KROG 2.SNL
29. krog | Dekani, Športni park Dekani | 11.05.2024 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 2:0

Jadran Dekani
30 Karlo Bliznac V
6 Benjamin Dalipi
7 Rob Rudonja
8 Nejc Bračko
11 Kristijan Meštrić K
15 Matija Burin
18 Ervin Šehić
19 Tadej Zonta
21 Prosper Obiora Nwachukwu
49 Dion Hoti
97 Tilen Jurman

Rezervni igralci

12 Darko Gabrić V
2 Jure Zupan
4 Rene Kodarin
9 Nace Koprivnik
10 Nik Fortuna
16 Andreas Až Šćulac
22 Rai Rudonja
33 Mihajlo Maletić
90 Rok Ražman
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
23 Žan Kumer
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
19 Blaž Sintič
21 Matic Paljk
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Trener
Alen Ščulac
Trener
József Bozsik
Sodnik
Alen Bubek
Zadetki
Matija Burin (11m) 1 : 0 55′
Matija Burin (11m) 2 : 0 78′
Dogodki
Menjava Paljk /  Čuček Bezjak 1′
Menjava Fortuna /  Dalipi 46′
Menjava Igrec /  Novinič 56′
Menjava Zoltán Gergő /  Vuica 56′
Menjava Koprivnik /  Meštrić 67′
Menjava Polić /  Kumer 71′
Menjava Rudonja /  Hoti 74′
Nik Fortuna 75′
Menjava Šćulac /  Zonta 89′
Menjava Maletić /  Nwachukwu 89′
Stjepan Oštrek 93′