Monthly Archives - avgust 2022

5. KROG U19 2022-2023
5. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 27.08.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  1:3

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec K
7 Noa Medved
8 Silvio Pigac
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
6 Jakob Rajšp
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Fran Jaklin
23 Nejc Brunec
A2S Celje
12 Luka Kolar V
3 Jan Satler
4 Nikola Ilinčić
6 Florjan Jevšenak
7 Domen Justinek
8 Miha Sitar K
11 Tian Kujović
14 Luka Mlakar
16 Sen Džumhur
17 Lucas Mačak
19 Nino Milić
Rezervni igralci
1 Urban Brecl Ojsteršek V
5 Luka Mladenović
9 Nejc Bezjak
10 Maj Škoflek
15 Lovro Turinek
18 Tadej Dimec
20 Denis Leban
Trener
Silvester Bažika
Trener
Simon Sešlar
Sodnik
Teo Glažar
Zadetki
Tian Kujović 0 : 1 42′
Domen Justinek 0 : 2 48′
Domen Justinek 0 : 3 62′
Luka Časar 1 : 3 75′
Dogodki
Gabrijel Drk 39′
Noa Medved 41′
Kaj Plej 43′
Menjava Furdi /  Glogovec 46′
Menjava Časar /  Medved 49′
Menjava Brunec /  Zamuda 54′
Menjava Leban /  Jevšenak 64′
Menjava Turinek /  Džumhur 64′
Nejc Brunec 72′
Menjava Rajšp /  Ropoša 73′
Menjava Horvat /  Plej 75′
Luka Mlakar 78′
Menjava Škoflek /  Mačak 79′
Menjava Dimec /  Mlakar 85′
Maj Plej 92′
5. KROG U17 2022-2023
5. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 27.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:1

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
25 Borna Rihtarec
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
11 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Roko Petrinović
23 Matija Taradi
24 Izidor Horvat
44 Florijan Cirkvenčić
A2S Celje
1 Jakob Kobal V
3 Marko Cvijetić
6 Dušan Vukelić
7 Haris Kahvedžić K
8 Jakob Miklavc
10 Ivano Čančar
11 Timothy Dassena Ček
16 Aljaž Vodopivec
17 Timotej Karapandža
18 Dejan Suhovršnik
20 Nik Arlič
Rezervni igralci
12 Luka Janković V
5 Tai Križnik
9 Anej Dorić
13 Mark Kavrečič
14 Tian Skornšek
19 Žan Luka Žužek
21 Janin Petrak
Trener
Simon Koren
Trener
Marko Gobec
Sodnik
Blaž Prelog
Zadetki
Dušan Vukelić (11m) 0 : 1 61′
Dogodki
Kimi Lavrenčič 33′
Borna Rihtarec 45′
Marko Cvijetić 48′
Menjava Petrinović /  Biro 55′
Borna Rihtarec 56′
Leon Jurović 61′
Menjava Petrak /  Cvijetić 67′
Menjava Taradi /  Lavrenčič 67′
Menjava Simonović /  Novak 71′
Menjava Dorić /  Suhovršnik 73′
Rene Leopold 75′
Roko Petrinović 76′
Menjava Žužek /  Vodopivec 87′
Menjava Skornšek /  Dassena Ček 90′
5. KROG 2.SNL 2022-2023
5. krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina | 26.08.2022 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 3:3

Rogaška
12 Vice Baždarić V
5 Rene Rantuša Lampreht
8 Thalisson Charles Alves Moreira
9 Nejc Gradišar
10 Andrej Pavlović
16 Mark Hegedus
20 Ivan Dolovski
22 Dinko Matošević K
23 Marko Musulin
33 Antonio Majcenić
77 Filip Tomašković
Rezervni igralci
1 Filip Lojen V
3 Emanuel Mihalić
7 Luka Anković
11 Alen Neskič
14 Tomi Gobec
17 Dejan Kantužer
26 Vitan Gajšek
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Blaž Urh
7 Dragan Brkić
8 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
21 Mirsad Sulejmanović
28 Marko Josip Čavara
70 Žan Florjanc
88 László Papp
Rezervni igralci
22 Luka Andrašec V
4 Olivér Dinnyés
9 Kaj Plej
11 Dominik Drk
13 Barnabás László Fehér
14 Mitja Novinič
17 Marsel Stare
92 Stjepan Igrec
95 Dávid Zoltán Gergő
Trener
Oskar Drobne
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Denis Šabanagić
Zadetki
Nejc Gradišar 1 : 0 19′
Nermin Haljeta 1 : 1 38′
Marko Musulin 2 : 1 43′
Stjepan Igrec 2 : 2 74′
Marko Musulin 3 : 2 85′
Nermin Haljeta 3 : 3 92′
Dogodki
Žan Kumer 13′
Menjava Neskič /  Hegedus 33′
Menjava Anković /  Gradišar 46′
Menjava Kantužer /  Dolovski 46′
Menjava Zoltán Gergő /  Kumer 46′
Menjava Dinnyés /  Sulejmanović 46′
Olivér Dinnyés 47′
László Papp 49′
Menjava Stare /  Brkić 62′
Menjava Drk /  Papp 62′
Menjava Igrec /  Čavara 62′
Stjepan Oštrek 71′
Menjava Mihalić /  Musulin 88′
Vice Baždarić 88′
5. KROG 2.SNL 2022-2023
5. krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina | 26.08.2022 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 3:3

Rogaška
12 Vice Baždarić V
5 Rene Rantuša Lampreht
8 Thalisson Charles Alves Moreira
9 Nejc Gradišar
10 Andrej Pavlović
16 Mark Hegedus
20 Ivan Dolovski
22 Dinko Matošević K
23 Marko Musulin
33 Antonio Majcenić
77 Filip Tomašković
Rezervni igralci
1 Filip Lojen V
3 Emanuel Mihalić
7 Luka Anković
11 Alen Neskič
14 Tomi Gobec
17 Dejan Kantužer
26 Vitan Gajšek
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Blaž Urh
7 Dragan Brkić
8 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
21 Mirsad Sulejmanović
28 Marko Josip Čavara
70 Žan Florjanc
88 László Papp
Rezervni igralci
22 Luka Andrašec V
4 Olivér Dinnyés
9 Kaj Plej
11 Dominik Drk
13 Barnabás László Fehér
14 Mitja Novinič
17 Marsel Stare
92 Stjepan Igrec
95 Dávid Zoltán Gergő
Trener
Oskar Drobne
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Denis Šabanagić
Zadetki
Nejc Gradišar 1 : 0 19′
Nermin Haljeta 1 : 1 38′
Marko Musulin 2 : 1 43′
Stjepan Igrec 2 : 2 74′
Marko Musulin 3 : 2 85′
Nermin Haljeta 3 : 3 92′
Dogodki
Žan Kumer 13′
Menjava Neskič /  Hegedus 33′
Menjava Anković /  Gradišar 46′
Menjava Kantužer /  Dolovski 46′
Menjava Zoltán Gergő /  Kumer 46′
Menjava Dinnyés /  Sulejmanović 46′
Olivér Dinnyés 47′
László Papp 49′
Menjava Stare /  Brkić 62′
Menjava Drk /  Papp 62′
Menjava Igrec /  Čavara 62′
Stjepan Oštrek 71′
Menjava Mihalić /  Musulin 88′
Vice Baždarić 88′
4. KROG 2.SNL 2022-2023
4. krog | Lendava, Športni park Lendava | 19.08.2022 ob 20.00

REZULTAT TEKME: 3:0

1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Blaž Urh
8 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
11 Dominik Drk
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
70 Žan Florjanc
88 László Papp
92 Stjepan Igrec
Rezervni igralci
22 Luka Andrašec V
4 Olivér Dinnyés
7 Dragan Brkić
13 Barnabás László Fehér
14 Mitja Novinič
21 Mirsad Sulejmanović
25 Safet Jahić
28 Marko Josip Čavara
95 Dávid Zoltán Gergő
Ilirija 1911
1 Elvis Džafić V
2 Tibor Gorenc Stankovič
4 Marko Klemenčič
5 Dominik Ivkič
6 Matteo Tomiček
8 Marko Brkić
9 Dejan Djermanović K
10 Lan Piskule
19 Tomaž Kepic
22 Marko Huč
24 Tilen Mlakar
Rezervni igralci
12 Žan Malnar V
7 Mark Golob
14 Žiga Urtelj
15 Žan Bracovič
17 Žiga Slaviček
23 Črt Rotar
25 Boris Bošnjović
Trener
Gabor Boer
Trener
Goran Stanković
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bence Szabó 1 : 0 21′
Dragan Brkić 2 : 0 86′
Dragan Brkić 3 : 0 87′
Dogodki
Žan Florjanc 30′
László Papp 43′
Menjava Zoltán Gergő /  Urh 46′
Menjava Brkić /  Stare 46′
Menjava Sulejmanović /  Igrec 46′
Menjava Golob /  Piskule 51′
Marko Brkić 53′
Menjava Dinnyés /  Drk 58′
Stjepan Oštrek 68′
Tibor Gorenc Stankovič 74′
Nermin Haljeta 74′
Menjava Slaviček /  Brkić 75′
Menjava Fehér /  Haljeta 75′
Mark Golob 76′
Žan Kumer 84′
Menjava Bracovič /  Djermanović 88′
Menjava Bošnjović /  Huč 88′
4. KROG 2.SNL 2022-2023
4. krog | Lendava, Športni park Lendava | 19.08.2022 ob 20.00

REZULTAT TEKME: 3:0

1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Blaž Urh
8 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
11 Dominik Drk
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
70 Žan Florjanc
88 László Papp
92 Stjepan Igrec
Rezervni igralci
22 Luka Andrašec V
4 Olivér Dinnyés
7 Dragan Brkić
13 Barnabás László Fehér
14 Mitja Novinič
21 Mirsad Sulejmanović
25 Safet Jahić
28 Marko Josip Čavara
95 Dávid Zoltán Gergő
Ilirija 1911
1 Elvis Džafić V
2 Tibor Gorenc Stankovič
4 Marko Klemenčič
5 Dominik Ivkič
6 Matteo Tomiček
8 Marko Brkić
9 Dejan Djermanović K
10 Lan Piskule
19 Tomaž Kepic
22 Marko Huč
24 Tilen Mlakar
Rezervni igralci
12 Žan Malnar V
7 Mark Golob
14 Žiga Urtelj
15 Žan Bracovič
17 Žiga Slaviček
23 Črt Rotar
25 Boris Bošnjović
Trener
Gabor Boer
Trener
Goran Stanković
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bence Szabó 1 : 0 21′
Dragan Brkić 2 : 0 86′
Dragan Brkić 3 : 0 87′
Dogodki
Žan Florjanc 30′
László Papp 43′
Menjava Zoltán Gergő /  Urh 46′
Menjava Brkić /  Stare 46′
Menjava Sulejmanović /  Igrec 46′
Menjava Golob /  Piskule 51′
Marko Brkić 53′
Menjava Dinnyés /  Drk 58′
Stjepan Oštrek 68′
Tibor Gorenc Stankovič 74′
Nermin Haljeta 74′
Menjava Slaviček /  Brkić 75′
Menjava Fehér /  Haljeta 75′
Mark Golob 76′
Žan Kumer 84′
Menjava Bracovič /  Djermanović 88′
Menjava Bošnjović /  Huč 88′
3. KROG U19 2022-2023
3. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 17.08.2022 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  5:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
6 Rok Fras
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Fran Jaklin
23 Nejc Brunec
Brinje Grosuplje
12 Urban Trobec V
6 Din Bjelkić
7 Vid Hojč
8 Kristjan Tomažin
9 Aleks Ristić
10 Nik Zrnec K
14 Peter Čeferin
15 Aljaž Zalaznik
16 Andraž Miklič
17 Blaž Štrekelj
21 Mihajlo Maletić
Rezervni igralci
1 Jakob Pušlar V
3 Kristjan Penica
4 Kristijan Bandur
11 Val Močnik
19 Jaka Bahor
Trener
Silvester Bažika
Trener
Erik Marinšek
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Erik Glogovec 1 : 0 15′
Vid Hojč 1 : 1 21′
Noa Medved 2 : 1 27′
Luka Časar 3 : 1 53′
Kaj Plej 4 : 1 55′
Marko Furdi 5 : 1 64′
Dogodki
Marck Ropoša 6′
Jaka Bukovec 34′
Peter Čeferin 43′
Noa Medved 43′
Menjava Časar /  Medved 46′
Menjava Furdi /  Glogovec 50′
Menjava Bandur /  Zalaznik 57′
Menjava Močnik /  Hojč 63′
Menjava Bahor /  Štrekelj 67′
Menjava Brunec /  Plej 67′
Menjava Penica /  Miklič 72′
Menjava Horvat /  Furdi 74′
Menjava Jaklin /  Zamuda 78′
Val Močnik 87′
3. KROG U17 2022-2023
3. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 17.08.2022 ob 14.30

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
20 Roko Petrinović
25 Borna Rihtarec
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
11 Tjan Kuzma
14 Sergej Ščančar
17 Gal Marko
22 Patrik Legen
23 Leon Valentin Kuzma
24 Izidor Horvat
44 Lan Marinič
Brinje Grosuplje
12 Jaka Zrnec V
3 Mark Tomšič
5 Žak Grabljevec
9 Luka Čižmek
10 Denis Nikić
11 Tin Jurić
14 Miha Piškur
17 Filip Ježovita
18 David Vitamvas
19 Sergej Lazarević K
22 Miha Mehle
Rezervni igralci
1 Jakob Pušlar V
4 Nik Bizjan
7 Urh Zelnik
8 David Žinko
13 Matej Mehle
15 Eso Hankušić
21 Liam Strnad
Trener
Simon Koren
Trener
Luka Žinko
Sodnik
Vito Založnik
Zadetki
Mario Novak 1 : 0 21′
Tian Kosi 2 : 0 52′
Urh Zelnik 2 : 1 84′
Dogodki
Menjava Zelnik /  Jurić 46′
Menjava Marko /  Biro 46′
Menjava Bizjan /  Tomšič 57′
Tian Kosi 61′
Mario Novak 71′
Menjava Žinko /  Ježovita 74′
Menjava Marinič /  Novak 74′
Menjava Hankušić /  Čižmek 78′
Menjava Mehle /  Grabljevec 82′
Menjava Kuzma /  Petrinović 86′
Menjava Horvat /  Marko 89′
Menjava Kuzma /  Marinič 90′
6. KROG U19 2022-2023
6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Mura
1 Vid Šumenjak V
3 Žan Črnko
5 Enej Meglič
6 Nenad Ignjič
7 Niko Kasalo
8 Domen Donko
14 Anej Jelovica
17 Tian Rantaša K
18 Nejc Nedeljko
19 Niko Graj
20 Vid Štefanec
Rezervni igralci
12 Niko Draškovič V
2 Nik Lebar
9 Žiga Krušič
10 Jaka Domjan
11 Žan Buček
21 Nino Friš
22 Tim Huber
Nafta 1903
1 Nik Fras V
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
9 Marko Čuček Bezjak
10 Niko Zamuda
13 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
11 Erik Glogovec
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
22 Lovro Novak
Trener
Almir Sulejmanović
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Tomaž Jezeršek
Zadetki
Domen Donko 1 : 0 40′
Jaka Domjan 2 : 0 90′
Jaka Domjan 3 : 0 91′
Dogodki
Anej Jelovica 28′
Noa Medved 39′
Menjava Lebar /  Črnko 46′
Menjava Glogovec /  Medved 61′
Menjava Krušič /  Nedeljko 61′
Menjava Ropoša /  Plej 67′
Vid Štefanec 69′
Menjava Buček /  Štefanec 70′
Menjava Brunec /  Zamuda 72′
Menjava Horvat /  Bukovec 77′
Menjava Domjan /  Kasalo 78′
Menjava Fras /  Nikolič 80′
Menjava Friš /  Donko 89′
2. KROG U19 2022-2023
2. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | 13.08.2022 ob 19.30

REZULTAT TEKME:  0:0

Krka
1 Aljaž Božič V
2 Nik Stanič
3 Sergej Božič
4 Jakob Zbašnik
5 Luka Hudomalj
7 Edmond Imeraj
9 Tilen Kovačič
10 Niki Radovič
11 Taj Krupić
21 Jan Patrik Gabrovec
25 Luka Kolegar K
Rezervni igralci
6 Jakob Sečen
8 Nejc Andrejčič
12 Som Kumar
16 Žiga Gazvoda
18 Matic Sotlar
19 Nik Kovačič
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
6 Andy Fras
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Rok Fras
23 Nejc Brunec
Trener
Denis Mojstrovič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jure Andrejka
Zadetki
Dogodki
Jan Patrik Gabrovec 14′
Marck Ropoša 14′
Niko Zamuda 23′
Menjava Kovačič /  Gabrovec 30′
Menjava Furdi /  Medved 64′
Jaka Bukovec 66′
Menjava Brunec /  Zamuda 71′
Menjava Časar /  Glogovec 75′
Menjava Sotlar /  Imeraj 80′
Maj Plej 80′
Menjava Sečen /  Kovačič 89′
Nejc Brunec 91′
2. KROG U17 2022-2023
2. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | 13.08.2022 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  1:0

Krka
12 Jaša Hribar V
3 Žiga Kolmanič
4 Jakob Barborič
5 Max Alexander Bilać
6 Valentin Zaletel
7 Luka Perković K
10 Luka Kržan
11 Tai Meze
13 Klemen Kastelic
21 Tilen Tomac
23 Jakob Štukelj
Rezervni igralci
1 David Retelj V
8 Nik Pirc
15 Bine Zupanič
16 Timotej Vrlinič
17 Marko Popelar
18 Gašper Vidmar
24 Nik Gole
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
20 Roko Petrinović
23 Leon Valentin Kuzma
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
11 Maks Vršič
14 Sergej Ščančar
17 Gal Marko
24 Izidor Horvat
25 Borna Rihtarec
44 Lan Marinič
Trener
Matej Škrbec
Trener
Simon Koren
Sodnik
Žiga Kokolj
Zadetki
Luka Perković (11m) 1 : 0 70′
Dogodki
Žiga Kolmanič 19′
Jakob Štukelj 20′
Menjava Rihtarec /  Kuzma 55′
Menjava Vidmar /  Tomac 68′
Menjava Marko /  Biro 73′
Menjava Marinič /  Petrinović 73′
Menjava Popelar /  Štukelj 74′
Menjava Vrlinič /  Meze 76′
Leon Jurović 78′
Jakob Barborič 79′
Menjava Horvat /  Novak 85′
Anej Roškar 85′
Menjava Zupanič /  Kolmanič 90′
3. KROG 2.SNL 2022-2023
3. krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško | 12.08.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 1:3

Krško
12 Jure Ribič V
4 Lovro Musa
9 Rob Rudonja
14 Tomislav Hanžek K
15 Grance Shimba Olamba
20 Igor Antunović
21 Luka Kunštić
22 Ivan Brekalo
31 Oliver Petrak
34 David Arapović
42 Sebastian Lesjak
Rezervni igralci
1 Vid Goričar V
6 Ismaila Abiola Aremu
17 Marko Prenkpalaj
18 Žiga Ribič
23 Mateo Lovrić
27 Blaž Stopar
32 Sergej Čičić
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Blaž Urh
8 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
11 Dominik Drk
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
70 Žan Florjanc
88 László Papp
92 Stjepan Igrec
Rezervni igralci
22 Luka Andrašec V
4 Olivér Dinnyés
13 Barnabás László Fehér
14 Mitja Novinič
21 Mirsad Sulejmanović
25 Dávid Zoltán Gergő
28 Marko Josip Čavara
Trener
Trener
Sodnik
Denis Halilović
Zadetki
Marsel Stare 0 : 1 3′
Rob Rudonja 1 : 1 14′
Nermin Haljeta 1 : 2 77′
Mirsad Sulejmanović 1 : 3 93′
Dogodki
Lovro Musa 16′
David Arapović 30′
Žan Kumer 33′
Grance Shimba Olamba 44′
Menjava Dinnyés /  Stare 54′
Menjava Čavara /  Drk 54′
Menjava Fehér /  Szabó 72′
Tomislav Hanžek 78′
Menjava Ribič /  Brekalo 84′
Menjava Lovrić /  Antunović 84′
Menjava Zoltán Gergő /  Kumer 84′
Menjava Sulejmanović /  Igrec 84′
Menjava Aremu /  Rudonja 89′
David Arapović 89′
3. KROG 2.SNL 2022-2023
3. krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško | 12.08.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 1:3

Krško
12 Jure Ribič V
4 Lovro Musa
9 Rob Rudonja
14 Tomislav Hanžek K
15 Grance Shimba Olamba
20 Igor Antunović
21 Luka Kunštić
22 Ivan Brekalo
31 Oliver Petrak
34 David Arapović
42 Sebastian Lesjak
Rezervni igralci
1 Vid Goričar V
6 Ismaila Abiola Aremu
17 Marko Prenkpalaj
18 Žiga Ribič
23 Mateo Lovrić
27 Blaž Stopar
32 Sergej Čičić
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Blaž Urh
8 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
11 Dominik Drk
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
70 Žan Florjanc
88 László Papp
92 Stjepan Igrec
Rezervni igralci
22 Luka Andrašec V
4 Olivér Dinnyés
13 Barnabás László Fehér
14 Mitja Novinič
21 Mirsad Sulejmanović
25 Dávid Zoltán Gergő
28 Marko Josip Čavara
Trener
Trener
Sodnik
Denis Halilović
Zadetki
Marsel Stare 0 : 1 3′
Rob Rudonja 1 : 1 14′
Nermin Haljeta 1 : 2 77′
Mirsad Sulejmanović 1 : 3 93′
Dogodki
Lovro Musa 16′
David Arapović 30′
Žan Kumer 33′
Grance Shimba Olamba 44′
Menjava Dinnyés /  Stare 54′
Menjava Čavara /  Drk 54′
Menjava Fehér /  Szabó 72′
Tomislav Hanžek 78′
Menjava Ribič /  Brekalo 84′
Menjava Lovrić /  Antunović 84′
Menjava Zoltán Gergő /  Kumer 84′
Menjava Sulejmanović /  Igrec 84′
Menjava Aremu /  Rudonja 89′
David Arapović 89′
30. KROG 2.SNL
30. krog | Lendava, Športni park Lendava | 19.05.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
18 Jan Rajh
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Dravinja
1 Domen Mrežar V
6 Tibor Knaus
7 Žan Ramšak
8 Žan Napotnik
16 Mateo Koprivc
17 Gabrijel Jevšenak
21 Luka Privošnik
26 Luka Petek
42 Denis Vezjak K
44 Lovro Grajfoner
77 Andraž Kolar

Rezervni igralci

23 Matic Skrbinšek V
5 Jakob Tič
10 Žiga Čakš
11 Blaž Rožmarič
19 Aljaž Vodopivec
20 Nik Rauter
31 Matic Kopač
99 Nick Hanik Horvat
Trener
József Bozsik
Trener
Almir Sulejmanović
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Andraž Kolar 0 : 1 37′
Mateo Koprivc 0 : 2 47′
Dogodki
Menjava Igrec /  Rajh 1′
Menjava Rauter /  Jevšenak 27′
Menjava Polić /  Vuica 46′
Žan Ramšak 56′
Žan Bešir 59′
Menjava Zoltán Gergő /  Novinič 61′
Menjava Horvat /  Bončina 61′
Menjava Čakš /  Ramšak 66′
Menjava Kopač /  Kolar 66′
Mateo Koprivc 66′
Žan Kumer 80′
Menjava Sebestyén /  Igrec 84′
Menjava Vodopivec /  Koprivc 85′